Ville PINEDA ****

Ville PINEDA ****

Kód: 229
Adresa: viz popis BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Samostatné vily s jedním apartmánem (Primule dvoj vila), s borovým zahrady v části Bibione Pineda, 400-450m od pláže a 250m od centra. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout nebo kuchyňka (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, trezor, BTV-SAT, klimatizace, automatická pračka (typy D6 a D8), venkovní krb, soukromé zahrady. Domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt.

D6:PRIMULE apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob má obývací pokoj, samostatnou kuchyň, dvě ložnice s manželskou postelí, ložnici s palandou, dvě koupelny/sprchový box/WC, automatickou pračku, velkou oplocenou zahradu, parkovací místo.

D7:DOGI NORD apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob má obývací pokoj s pohovkou pro jednu osobu, malou samostatnou kuchyň, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky, ložnici s palandou, koupelnu/sprchový box/WC, + jedno samostatné WC, velkou oplocenou zahradu, parkovací místo.

D8:ORCHIDEE apartmán po renovaci, s klimatizací a topením, maximálně pro 8 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma pohovkami vždy pro jednu osobu, ložnici s manželskou postelí, dvě ložnice se 2 lůžky, dvě koupelny/sprchový box/WC, automatickou pračku, fen, velkou zahradu, parkovací místa.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. 

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 04.06.2023 do 09.09.2023: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek