Hodnocení (návštěvní kniha)

Své hodnocení můžete přidat na konci této stránky v okénku “Leave a Comment”.

33 thoughts on “Hodnocení (návštěvní kniha)

 1. Dobrý večer,
  31.8.2019 sme sa vrátili s pobytu apart. Mariella, ale apartmán nezodpovedá popisu.
  V popise je napísané, že sú výtahy okrem B5 a C6. My sme boli v A4 ale žial v celom
  apartmánovom dome Mariella nie je výtah. Mladým to nevadí, ale môj manžel aj ja máme problémy s kolenami a preto si vyhladávame pobyt s výtahom. Boli sme mierne sklamaní, lebo chodit viac krát denne na 3.poschodie to dá zabrat aj zdravému. Opravte si údaje v popise. Inak sme boli spokojní.

 2. Ze strany CS Ekoz opět vše tak jak bylo domluveno.
  Menší zádrhel pouze ze strany agentury LINA která ani nevěděla zda je apartmán připraven k převzetí.
  Nakonec vše dopadlo dobře možná lepší kontrola úklidu jinak OK.
  Tak snad za rok.

 3. Dobrý den,

  chtěla jsem Vám za vše poděkovat, dovolená proběhla na jedničku, ubytování bylo také v naprostém pořádku, takže veliká spokojenost 🙂

  Díky mějte se krásně
  s pozdravem Ovčíková

 4. Děkuji Vam tímto za vstřícný přístup v zprostředkování
  našeho pobytu v Bibione 22-29.7.2017.
  Budu se tešit že příští rok opět využiji služeb Vaší cestovky a moc rádi se opět vydáme k moři.
  Misto Pineda se nám fakt zamlouvala svým klidem a pohodou.
  S pozdravem Zdeněk Konopásek

 5. “Dobrý den, do Bibione jezdíme s CK EKOZ již velmi dlouho – asi přes 20 let. Nejdříve s vnoučaty a teď s maminkou – seniorkou. Služby této cestovní kanceláře jsou vždycky suprové, profesionální a nadstandartní. Musím říci, že s jinou cestovkou bych do Bibi nejela. Vřele ji doporučuji a chtěla bych touto cestou moc poděkovat za veškerou starostlivost panu ing. Krocovi, který, myslím, nemá v Bibi konkurenci. Těším se i tento rok na naši dovolenou. Jarmila Hrubá, Svinaře”
  Dávám – Jarmila HRUBÁ

 6. CK EKOZ je naší nejoblíbenější cestovní kanceláří. Do Bibione jsme s ní cestovali nejméně 6x. Ubytování nás nikdy nezklamalo. Nejvíce si vážíme vstřícného a osobního přístupu pana Kroce ke klientům.Takže doporučujeme – do Bibione jedině s CK EKOZ. Borková, Praha.”

 7. Služeb CK EKOZ jsme v minulosti využili již třikrát a to vždy k plné spokojenosti díky profesionalitě, slušnosti a ochotě pana ing. Kroce. V loňském roce jsme pobývali v Rezidenci Le Altane v Bibione, v klidné a zelené čtvrti Lido del Sole. I pro letošní rok plánujeme využít služeb CK EKOZ, kterou můžeme vřele doporučit. Horynovi, Jablonec nad Nisou.

 8. S CK EKOZ jezdíme pravidělně již několik let. Služby pana Kroce jsou vždy vynikající a individuální přístup ke klientovi také. Jezdíme do apartmánu DEI PINI, který má úžasnou polohu skoro v centru a k pláži je to také kousek. Cestovní kancelář můžeme vřele doporučit, v letošním roce opět vyrážíme a jak jinak než s naší oblíbenou CK EKOZ.
  Čalovi

 9. V roce 2016 jsme byly s CK EKOZ již po sedmé a opět bez problémů. Letos jsme ocenili mimořádnou pomoc při řešení našich technických problémů. Velkou výhodou psí pláž.
  Věra a Mirek

 10. “S CK EKOZ jezdíme několik let do Bibione v Itálii a musím říci, že jsme byli pokaždé velmi spokojeni s přístupem pana ing. Kroce, s ubytováním,se službami a také velmi dobrou cenou. Vše vždy proběhlo hladce a dle našich představ a proto vřele doporučuji spolupráci s CK EKOZ všem svým přátelům ale i ostatním, a my určitě cestovní kancelář měnit nebudeme!!!!” Fiedlerovi

 11. Ubytování,služby,celkový pobyt hodnotí na výbornou. Komunikace s cestovní kanceláří také bez výhrad. Jediné co nás neuspokojuje a v dnešní době docela nutné je,připojení k internetu není možné. Tak snad letos budou tyto služby umožněny. Plachtová

 12. Radka Čechová:“S CK EKOZ jsem byla v Bibione již 5x. Oblíbila jsem si část Bibione – Pineda a vždy jsem byla velmi spokojená. Ubytování bylo vždy dobré a rovněž služby a přístup delegáta. Cechova”

 13. S CK EKOZ jezdíme pravidelně několik let do destinace Bibione. CK má velmi profesionální a zároveň individuální přístup. Jsme s nimi velmi spokojeni. Cestujeme s pejsky a CK pro nás vždy měla ideální nabídky přímo na míru. Pro naše další cesty si rozhodně vždy vybereme tuto cestovku a všem jí můžeme vřele doporučit. Kirchnerovi, Mělník”

 14. Dobrý večer, dojeli jsme domu v pořádku, cesta bez problému.
  Ještě jednou Vám za všechno děkujeme, za Vaši ochotu a výbornou spolupráci. Byli jsme moc spokojeni.
  Mějte se hezky, rádi se k Vám vrátíme.
  Davidová Renáta

 15. Byla jsem velmi mile překvapena kvalitou služeb a ubytování v Bibione. Manžel a jeho rodiče jsou z Irska a byli nadšeni jak z pobytu v Bibione tak z výletů do Benátek, Terstu, Caorle.
  Děkujeme

 16. Letos jsme byli již po osmé a opět bylo ubytování a služby na vysoké úrovni. Zvlášť chceme poděkovat za zabezpečení kočárku.

  Dupalovi

 17. Dovolená utekla jako voda. Děti si to užili. Počasí, ubytování, služby skvělé. Příští rok na shledanou.
  Rodina Plachtovic

 18. Villaggio Splendido splnilo naše požadavky. Větší vzdálenost od pláže plně kompenzoval plážový bus, se kterým se dá jezdit i do centra. Supermarket cca 70m. Měli jsme typ D8 jehož předností jsou tři klasické ložnice. Všechny služby byly o.k. Byla to již naše třetí dovolená s CK EKOZ.
  Markovi, Winklerovi, Křesťanovi

 19. DOBRÝ DEN,CHTĚL BYCH VÁM TOUTO CESTOU PODĚKOVAT ZA VELMI PĚKNÝ POBYT V ITÁLII-BIBIONE. BYLI JSME VELMI SPOKOJENI A TĚŠÍM SE DO BUDOUCNA NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI.
  JEŠTĚ JEDNOU MOCKRÁT DĚKUJI- STANIA LIBOR

 20. Vzhledem k našemu věku se jednalo zřejmě o poslední pobyt v Residenci Terme 13.09 – 20.09.2011. Chceme touto cestou poděkovat cestovní kanceláři EKOZ za 16 krásných týdnů od roku 2003. Jediná připomínka. Některé části Residence Terme vyžadují renovaci.
  Jiří a Šárka

 21. Chci Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování krásného pobytu moje rodiny a rodiny mých rodičů v Bibione v období od 21.8. po 3.9. Velice Vám děkují za veškerou pomoc, kterou jste nám poskytl pří problémech. Všechno bylo krásné, výborně jsme odpočinuli, a to všechno diky Vám ! S úctou a vděkem za rodiny Mikhailova a Glavach Natalya Glavach

 22. DOBRÝ DEN,LETOS JSME S VÁMI CESTOVALI POPRVÉ A NEMŮŽU SI VYNACHVÁLIT PŘÍSTUP VAŠEHO DELEGÁTA V BIBIONE.BYL VELICE MILÝ A OCHOTNÝ NA VŠE MĚL ODPOVĚD´ A RÁD PORADIL.URČITĚ SE TĚSÍM NA PŘÍSTÍ SEZONU RÁDA S VÁMI BUDU CESTOVAT I NADÁLE.S POZDRAVEM MALÁ LIBUŠE HORNÍ JIŘETÍN

 23. Dobrý den,
  alespoň touto cestou Vám chci poděkovat za sebe i za celou rodinu za krásnou dovolenou v Itálii.
  Přeji krásný den
  S pozdravem
  Mgr. Iveta Tichá z Olomouce

 24. Dobrý den,
  zdravíme z ČR a touto cestou bychom chtěli pouze poděkovat Vaší CK za zprostředkování krásné a příjemné dovolené v Bibione.
  Věra a Antonín Koneční

  Věra Konečná

 25. Dobrý den,
  jsme doma již 2 týdny po dovolené v Itálii s vaší cestovní kanceláři. Chtěli jsme vám poděkovat, tato dovolená se nám moc líbila a moc jsme si ji užili. Přejeme vám krásný slunečný den, hodně spokojených zákazníku a příští rok možná do Itálie pojedeme opět s vámi.

  Děkujeme

  Sylva Dobešová s rodinou

 26. Dobrý den,
  Chtěli bychom Vám poděkovat za krásnou dovolenou v Itálii – Bibione. S vaší CK jsme jeli poprvé (do Itálie jezdíme již 13 let) a byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, veškerou organizací a rovněž celým přístupem k zákazníkům.
  V příštím roce se na Vás opět obrátíme.
  S pozdravem rodiny Valachovi, Tupý, Ondřej Kraus a Hana Adámková

 27. Děkujeme za zajištění perfektního ubytování v Bibione ve dnech 28.6.-5.7.2008.Rovněž tak děkujeme delegátovi panu Krocovi ,který na požádání zajišťoval vše potřebné. Na Vaši cestovní kancelář se v případě potřeby vždy rádi obrátíme. A bude to zřejmě již na zajištění dovolené v příštím roce. Ještě jednou díky a těšíme se na další spolupráci.

  Rodiny Jančova,Vaňkova,Dudova a Šikudova,Zlín

 28. Děkujeme vám za krásnou dovolenou, byli jsme maximálně spokojeni s ubytováním v klidném a krásném prostředí Villaggio Capistrano. Jsme rádi, že jsme využili vaši CK a věříme, že ne naposled.
  S přáním všeho nejlepšího
  Hochovi a Kejšarovi.

 29. Dobrý den, chtěla bych Vaší společnosti moc poděkovat za krásnou dovolenou v Itálii-Bibione. Apartmán Ferrari 31.05 – 07.06.2007, byl moc pěkný čistý, vybavený dle našich představ a potřeb.Ještě jednou díky a těšíme se na další dovolenku strávenou s Vámi. Chmelíkovi Olomouc

 30. Přijměte tento e-mail, jako poděkování za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili s Vaší cestovní kanceláří.

  Rodiče a já s rodinou jsme strávili týden dovolené v Bibione (každý v jiném termínu) a musím říct, že to nemělo nejmenší chybu. 26.08 – 02.09.2006 Appartamenti Auriga a 02.09 – 09.09.2006 Appartamenti Alaska. Skvělé ubytování, plážový servis v ceně a profesionální přístup pana majitele Kroce. To vše dohromady bylo zárukou skvěle prožitého týdnu. Chtěla bych Vám tímto vyjádřit opravdu poděkování a chválu, za velmi kvalitní přístup k zákazníkům.
  Ještě jednou díky za pěknou dovolenou
  s pozdravem Bušková a Kopalovi

Leave a Comment