Hodnocení (návštěvní kniha)

Vážení klienti,

zde nám můžete sdělit  své názory k vašemu pobytu. Podělte se o své zkušenosti  s ostatními návštěvníky našich stránek.

31 thoughts on “Hodnocení (návštěvní kniha)

 1. “Dobrý den, do Bibione jezdíme s CK EKOZ již velmi dlouho – asi přes 20 let. Nejdříve s vnoučaty a teď s maminkou – seniorkou. Služby této cestovní kanceláře jsou vždycky suprové, profesionální a nadstandartní. Musím říci, že s jinou cestovkou bych do Bibi nejela. Vřele ji doporučuji a chtěla bych touto cestou moc poděkovat za veškerou starostlivost panu ing. Krocovi, který, myslím, nemá v Bibi konkurenci. Těším se i tento rok na naši dovolenou. Jarmila Hrubá, Svinaře”
  Dávám – Jarmila HRUBÁ

 2. Služeb CK EKOZ jsme v minulosti využili již třikrát a to vždy k plné spokojenosti díky profesionalitě, slušnosti a ochotě pana ing. Kroce. V loňském roce jsme pobývali v Rezidenci Le Altane v Bibione, v klidné a zelené čtvrti Lido del Sole. I pro letošní rok plánujeme využít služeb CK EKOZ, kterou můžeme vřele doporučit. Horynovi, Jablonec nad Nisou.

 3. S CK EKOZ jezdíme pravidělně již několik let. Služby pana Kroce jsou vždy vynikající a individuální přístup ke klientovi také. Jezdíme do apartmánu DEI PINI, který má úžasnou polohu skoro v centru a k pláži je to také kousek. Cestovní kancelář můžeme vřele doporučit, v letošním roce opět vyrážíme a jak jinak než s naší oblíbenou CK EKOZ.
  Čalovi

 4. “S CK EKOZ jezdíme několik let do Bibione v Itálii a musím říci, že jsme byli pokaždé velmi spokojeni s přístupem pana ing. Kroce, s ubytováním,se službami a také velmi dobrou cenou. Vše vždy proběhlo hladce a dle našich představ a proto vřele doporučuji spolupráci s CK EKOZ všem svým přátelům ale i ostatním, a my určitě cestovní kancelář měnit nebudeme!!!!” Fiedlerovi

 5. Villaggio Splendido splnilo naše požadavky. Větší vzdálenost od pláže plně kompenzoval plážový bus, se kterým se dá jezdit i do centra. Supermarket cca 70m. Měli jsme typ D8 jehož předností jsou tři klasické ložnice. Všechny služby byly o.k. Byla to již naše třetí dovolená s CK EKOZ.
  Markovi, Winklerovi, Křesťanovi

 6. Chci Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování krásného pobytu moje rodiny a rodiny mých rodičů v Bibione v období od 21.8. po 3.9. Velice Vám děkují za veškerou pomoc, kterou jste nám poskytl pří problémech. Všechno bylo krásné, výborně jsme odpočinuli, a to všechno diky Vám ! S úctou a vděkem za rodiny Mikhailova a Glavach Natalya Glavach

 7. DOBRÝ DEN,LETOS JSME S VÁMI CESTOVALI POPRVÉ A NEMŮŽU SI VYNACHVÁLIT PŘÍSTUP VAŠEHO DELEGÁTA V BIBIONE.BYL VELICE MILÝ A OCHOTNÝ NA VŠE MĚL ODPOVĚD´ A RÁD PORADIL.URČITĚ SE TĚSÍM NA PŘÍSTÍ SEZONU RÁDA S VÁMI BUDU CESTOVAT I NADÁLE.S POZDRAVEM MALÁ LIBUŠE HORNÍ JIŘETÍN

 8. Dobrý den,
  jsme doma již 2 týdny po dovolené v Itálii s vaší cestovní kanceláři. Chtěli jsme vám poděkovat, tato dovolená se nám moc líbila a moc jsme si ji užili. Přejeme vám krásný slunečný den, hodně spokojených zákazníku a příští rok možná do Itálie pojedeme opět s vámi.

  Děkujeme

  Sylva Dobešová s rodinou

 9. Dobrý den,
  Chtěli bychom Vám poděkovat za krásnou dovolenou v Itálii – Bibione. S vaší CK jsme jeli poprvé (do Itálie jezdíme již 13 let) a byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, veškerou organizací a rovněž celým přístupem k zákazníkům.
  V příštím roce se na Vás opět obrátíme.
  S pozdravem rodiny Valachovi, Tupý, Ondřej Kraus a Hana Adámková

 10. Děkujeme za zajištění perfektního ubytování v Bibione ve dnech 28.6.-5.7.2008.Rovněž tak děkujeme delegátovi panu Krocovi ,který na požádání zajišťoval vše potřebné. Na Vaši cestovní kancelář se v případě potřeby vždy rádi obrátíme. A bude to zřejmě již na zajištění dovolené v příštím roce. Ještě jednou díky a těšíme se na další spolupráci.

  Rodiny Jančova,Vaňkova,Dudova a Šikudova,Zlín

 11. Děkujeme vám za krásnou dovolenou, byli jsme maximálně spokojeni s ubytováním v klidném a krásném prostředí Villaggio Capistrano. Jsme rádi, že jsme využili vaši CK a věříme, že ne naposled.
  S přáním všeho nejlepšího
  Hochovi a Kejšarovi.

 12. Dobrý den, chtěla bych Vaší společnosti moc poděkovat za krásnou dovolenou v Itálii-Bibione. Apartmán Ferrari 31.05 – 07.06.2007, byl moc pěkný čistý, vybavený dle našich představ a potřeb.Ještě jednou díky a těšíme se na další dovolenku strávenou s Vámi. Chmelíkovi Olomouc

 13. Přijměte tento e-mail, jako poděkování za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili s Vaší cestovní kanceláří.

  Rodiče a já s rodinou jsme strávili týden dovolené v Bibione (každý v jiném termínu) a musím říct, že to nemělo nejmenší chybu. 26.08 – 02.09.2006 Appartamenti Auriga a 02.09 – 09.09.2006 Appartamenti Alaska. Skvělé ubytování, plážový servis v ceně a profesionální přístup pana majitele Kroce. To vše dohromady bylo zárukou skvěle prožitého týdnu. Chtěla bych Vám tímto vyjádřit opravdu poděkování a chválu, za velmi kvalitní přístup k zákazníkům.
  Ještě jednou díky za pěknou dovolenou
  s pozdravem Bušková a Kopalovi

Leave a Comment