Bibione

Bibione

bibione_mapBibione s CK EKOZ = klidná dovolená za nejlepší ceny. Apartmány, vily, bungalovy, hotely. Klidné, jasné jaderské moře má v Bibione 8km pláží z jemného písku a mnoho promenád. Četné pásy piniových hájů. Celou sezónu zde převládají velmi dobré klimatické podmínky.

Vyberte si z široké nabídky ubytovacích zařizení Něco málo z historie

Bibione v roce 2019 uplyne 63 let od vzniku a neustále se rozvíjí, což odpovídá původnímu záměru. Je rozmístněno v přirozeném, klidném prostředí, kde převládá zeleň a disponuje všemi výhodami pro klidnou dovolenou. Najdete zde různé bytové komplexy, přes 1 000 obchodů, mnoho sportovních zařízení, příležitostí pro zábavu i kulturní akce a společenské akce (koncerty, výstavy, výlety do okolí). Možnosti pro aktivní odpočinek se neustále zvyšují.

   

Pláže

Spojením Bibione a Lignana vznikla 17 km dlouhá pláž. Pobřeží je pozvolna klesá do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi a vodní hry. Průměrná šířka pláže je 300m, jsou zde hřiště na volejbal, nohejbal, kopanou, dětské hřiště. Můžete zde, ale najít i menší pláže, které poskytují více soukromí. Na plážích je k dispozici první pomoc, sprchy, toalety, bufety, střediska vodních sportů. Jsou k dispozici slunečníky s lehátky, pro naše klienty zdarma. Divoké pláže bez slunečníků jsou směrem k majáku, v délce cca 2 km. Pláže se vyznačují velmi dobrou údržbou, která zaručuje jejich čistotu. V roce 2003 bylo Bibione jediným letoviskem v Benátském kraji, které obdrželo ocenění Modrá vlajka a jediným italským letoviskem certifikovaným EMAS, 24. listopadu 2004 byla přidána i certifikace dle ISO 14001. Oba certifikáty má nepřetržitě. Přestože je zde mnoho turistů, nabízí Bibione každému místo pro odpočinek dle jeho potřeb. Od roku 2018 je v provozu přívoz mezi Bibione a Lignanem.

Volný čas

Pro volný čas nabízí Bibione svým hostům velký výběr možností. Pro příznivce sportu: tenis, plovárny, minigolf, plážové hry, nohejbal, plážový volejbal, kanoe, sportovní rybaření, windsurfing, plachtění, cyklistické trasy, projížďky na koních, vodní lyže, let padákem za motorovým člunem. K nejznámějším sportovním střediskům patří BEVERLY HILL. Toto středisko se nachází v části Bibione – Lido dei Pini a je otevřeno od dubna do října od 7.00 do 2.00. Nabízí otevřený bazén, tenisové kurty s antukou i umělým povrchem, hřiště na malou kopanou s umělým povrchem, hříště na soft tenis, trampolíny, dětské hřiště, restauraci. Největší tenisový areál – CENTRO TENNISTICO COMUNALE – má 4 kurty s umělým osvětlením, 3 kurty s umělým povrchem, 2 zastřešené kurty. K dispozici jsou instruktoři. 10% slevu dostanou naši klienti po předložení EUROPA CARD. O víkendech se konají pro hosty turnaje. U areálu je parkoviště. Po aktivně prožitém dni nabízí Bibione mnoho míst na příjemné posezení. Pro mladší návštěvníky jsou zde otevřeny velké diskotéky. Nejpopulárnější je Music Club KOCO´. Každé úterý se konají oblíbené trhy od 8.00 do 12.00 na parkovišti před lunaparkem.

Procházka kolem obchodů, které jsou otevřeny až do 24.00, příjemná večeře v typických restauracích nebo pouze porce pizzy na lavičce. Žádný večer v Bibione není nudný. Diskotéky, taneční večery, bary, pivnice, výstavy, lunapark, koncerty, promítání filmů, různé slavnosti. Přes den, když nebude počasí na koupání anebo si budete chtít od slunce odpočinout Vám nabízíme výlety do okolí (Benátky, Terst, apod.) Klienti, kteří přijedou v září mohou navštívit oblíbené slavnosti vína.  SEPTEMBER FEST 2019 – 11. a 12. září na náměstí Piazzale Zenith v letovisku Bibione se koná již 36. ročník oblíbeného vinobraní, kdy je hostům zdarma nabízeno červené a bílé víno, bohatý kulturní program, vzrušující ohňostroj.

V úterý nebo středu Vás pozveme na EUROPARTY: špagety, červené nebo bílé víno, nealkoholické nápoje, animační programy pro děti, živá hudba. Jako pozornost věnuje EUROPA TOURIST GROUP. Během svého pobytu můžete navštívit s dětmi lunapark.

Lázně

Bibione je zároveň významným termálním centrem adriatického pobřeží. Od roku 1996 disponuje Bibione kompletně vybaveným lázeňským centrem. Lázeňské středisko se řídí vysokými kritérii, která umožňují uspokojit nejnáročnější požadavky návštěvníků. Je v rozsáhlém parku se stromovým hájem, květinami, u velké pláže a nedaleko centra, tedy na ideálním místě. Díky účinkům termálních vod je možný individuální přístup ošetřovatele – tedy je možné zvolit to, co prospěje právě Vašemu zdraví. Vzhledem k tomu, že lázně jsou v provozu po celý rok, může každý návštěvník naplánovat osobně svoji dovolenou na zotavení. V lázních si můžete doobjednat tyto léčebné procedury: bahenní lázeň a sprcha, terapeutická lázeň, aerosol s inhalací, masáže, reaktivace, sauna, počítačově sestavená dieta, kosmetická masáž, masáž proti celulitidě. Lázně disponují krytým a otevřeným bazénem.