Rezervace

Pro ověření dostupnosti můžete použít odkaz v pravém dolním rohu. Pro nezávaznou rezervaci použijte rezervační formulář.

V rezervačním formuláři doporučujeme vyplnit všechny varianty, popř. i náhradní termín, vzhledem k tomu, že v některých dnech se uzavře až 100 smluv. Počítač vybírá první volnou variantu, v případě, že jsou všechny varianty obsazené, nabídne jiný obdobný apartmán.

Po přijetí a prověření, zda je termín volný obdržíte e-mailem návrh vyplněné „Cestovní smlouvy / Závazné objednávky služby (dále jen CS) “, “Všeobecné podmínky”, „Registrační formulář (jmenný seznam účastníků pobytu)“ a průvodní dopis, který bude obsahovat veškeré informace.

V návrhu „CS“ bude uvedena kompletní kalkulace vašeho pobytu v Kč a v EUR. Klient si může vybrat, v jaké měně provede úhradu a měnu vyznačí v návrhu CS. Záloha a doplatek musí být proveden ve stejné měně.

Fakultativní služby (druhý plážový servis v Bibione, dětská postýlka, povlečení, výlety, kola) se platí až po příjezdu klienta do dané destinace.

Rezervace platí 48 hodin od odeslání návrhu CS. V případě, že do této doby od Vás nedostaneme potvrzení o zaplacení zálohy, rezervace zaniká. “Cestovní smlouvu” si vytiskněte, podepište a zašlete zpět e-mailem nebo faxem, popř. poštou na adresu prodeje. Registrační formulář (jmenný seznam účastníků pobytu) vyplňte přímo v počítači a zašlete zpět e-mailem. Zálohu a doplatek uhraďte do termínů uvedených v „CS“ složením na náš účet v Kč: 126904400 / 0300 nebo v EUR 255410036 / 0300 na libovolné pobočce ČSOB a.s.. Použijete-li jiný způsob platby, např. převod z účtu, elektronické bankovnictví nebo složenku, zašlete nám kopii dokladu e-mailem nebo faxem. Při osobní návštěvě můžete platit v hotovosti. Po uhrazení ceny zájezdů obdržíte cca 10 dnů před odjezdem, informace k pobytu, voucher, spojení na našeho zástupce, plánek cesty k příslušné agentuře apod.

Informace pro vyplnění rezervačního formuláře:

  • Slunečník (plážový servis) – zde napište ano a počet, pouze v případě, že si chcete dokoupit jeden nebo více slunečníků. Jeden slunečník na apartmán, máte v ceně pobytu. Objednat slunečník se slevou lze pouze v Bibione. V Lignanu lze dokoupit další slunečník pouze u pokladny na pláži.
  • Cestovní pojištění – jestli budete mít zájem o cestovní pojištění, napište, který typ pojištění chcete. Přehled typů najdete v oddíle Cestovní informace – Cestovní pojištění. V případě, že se termín pojištění liší od termínu pobytu (někteří klienti požadují již pojištění o den dříve nebo o den později), napište požadovaný termín.
  • Doprava – vlastní nebo autobusová. Vyplňte místo odjezdu a počet dětí do 10 let. Místa odjezdu najdete v oddíle Cestovní informace – Autobusová doprava
  • Poznámka – tuto kolonku můžete použít ke specifickým požadavkům.

Osobní údaje

*) = povinný údaj

Termín zájezdu

od   do  
od   do  
  u hotelů doplňte z toho dětí + věk např. 2 (3 a 5)   
3. variantakód typ

Doplňující údaje

Doprava
celkem: z toho dětí:
Slunečník

od do
Rezervace po potvrzení platí 48 hodin.
V případě, že do odjezdu zbývá méně než 16 dní 24 hodin.
a poté můžete formulář odeslat