Villaggio HOLIDAY ***

Villaggio HOLIDAY ***

Kód: 704
Adresa: Via Tarvisio 22,, 33054 LIGNANO SABBIADORO , Udine Italy
Partneři:
   

Komplex 20 řadových vilek v části Lignano Sabbiadoro,  uspořádaných na několika úrovních (s vnitřním točitým schodištěm), ideální pro rodiny. Bazén pro dospělé a děti, vybavený lehátky, je v provozu od poloviny května do přibližně poloviny září. s velkou zahradou s bazénem a brouzdalištěm, 1000m od pláže a 300m od centra.  Má dva typy apartmánů pro 8 a 9 osob. Apartmány mají vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnnou troubu, trezor, BTV+SAT, klimatizaci. Malé domácí zvíře povoleno za poplatek 40,-€ za pobyt Má soukromou zahradu, venkovní krb, společnou automatickou pračku. Parkování pro 2 auta. První dodávka povlečení a ručníků v ceně.

Typ D8: apartmán pro 8 osob s klimatizací – 3 etážový, má v přízemí obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, malou kuchyň, malou koupelnu s WC a sprchou, terasu s krbem a zahradním nábytkem, parkoviště. Do vyšších pater vede točité schodiště. V 1. patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna se sprchou a WC, dva balkóny, v mansardě je dvoulůžková ložnice se zkosenými stropy. Vyhrazené parkoviště: délka cca 7,5 m, šířka cca 3,15 m, zastřešená část cca 5 m. a asi 2,20 m vysoký.

Typ E9: apartmán pro 9 osob s klimatizací – 3 etážový, má v přízemí obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, malou kuchyň, malou koupelnu s WC a sprchou, terasu s krbem a zahradním nábytkem, parkoviště. Do vyšších pater vede točité schodiště. V 1. patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice, jednolůžková ložnice, koupelna se sprchou a WC, dva balkóny, v mansardě je dvoulůžková ložnice se zkosenými stropy. Vyhrazené parkoviště: délka cca 7,5 m, šířka cca 3,15 m, zastřešená část cca 5 m. a asi 2,20 m vysoký.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek