Villaggio ALEX ***

Villaggio ALEX ***

Kód: 687
Adresa: Via Canarino 25/47,, 33054 LIGNANO PINETA, Udine Italy
Partneři:
   

12 vilek v zeleni, cca 900 m od pláže a 800 m od centra Lignano Pineta. Některé apartmány mají vlastní, oplocenou zahradu.  Dětské hřiště v nedalekém zábavním parku ” Parco Hemingway ”. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, trezor, klimatizace, BTV-SAT, pračka a sušička na mince.  Malá domácí zvířata povolena u typů C6-1 a D7-1 za poplatek 35,-€ za pobyt. WI-FI free. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. 

C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, je rozložen do dvou etáží. Přízemí: garáž. Patro: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňku, dvě ložnice s manželským lůžkem,  koupelnu/sprchový box/WC, balkón.

C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, je rozložen do dvou etáží. Přízemí: garáž. Patro: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňku, dvě ložnice s manželským lůžkem,  koupelnu/sprchový box/WC, privátní zahrada.

D7: apartmán maximálně pro 7 osob s klimatizací, je rozložen do dvou etáží. Přízemí: garáž. Patro: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňku, dvě ložnice s manželským lůžkem,  jednolůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, balkón.

D7-1: apartmán maximálně pro 7 osob s klimatizací, je rozložen do dvou etáží. Přízemí: garáž. Patro: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňku, dvě ložnice s manželským lůžkem, jednolůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, privátní zahrada.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a rozmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek