Villa TIZIANO **

Villa TIZIANO **

Kód: 614
Adresa: Via dei Cantieri 33/A, LIGNANO PINETA, 33054 , Udine Italy
Partneři:
   

Dům s 10 apartmány 3 typů pro 2, 4 nebo 5 osob obklopených zelenými borovicemi v klidné lokalitě LIGNANO PINETA, jen pár kroků od obchodů a služeb. Široké zelené plochy k dispozici, ideální pro relaxační procházky a cyklostezky v okolí. Společná pračka a sušička, kryté parkoviště. Vodní park Acquasplash a Gulliverlandia jsou dostupné během několika minut pěšky. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, BTV-SAT, klimatizace, wifi free. Domácí zvířata nejsou povolena.

B2: apartmán maximálně pro dvě osoby s klimatizací, má malý obývací pokoj, 1 ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkon. Společná zahrada.

B4: apartmán maximálně pro dvě osoby s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 1 ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, malá terasa. Společná zahrada.

B4-1: apartmán maximálně pro dvě osoby s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 1 ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, terasa. Společná zahrada.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 1 ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, terasa. Společná zahrada.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 10.06.2020 do 21.09.2020.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 19.09.2020 do 15.05.2021 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 30.05.2020 do 12.09.2020. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek