Villa DANIELLA ** LIGNANO

Villa DANIELLA ** LIGNANO

Kód: 615
Adresa: Via dei Cantieri 33/B LIGNANO PINETA, 33054 LIGNANO, Udine Italy
Partneři:
   

Vila se 3 apartmány v části Lignano Pineta, 900m od moře je ponořena do zeleně borového lesa v klidné lokalitě, jen pár kroků od obchodů a služeb. Velké zelené plochy k dispozici, ideální pro relaxační procházky a cyklostezky v okolí. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, SAT+TV, klimatizace, trezor, mikrovlnná trouba, wi-fi free, společná automatická pračka a sušička na mince. V blízkosti je vodní park Acquasplash a Gulliverlandia. Kryté parkování, jedno místo na apartmán. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový kout/WC, balkón, společná zahrada.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, dvě ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový kout/WC, balkón nebo terasa, společná zahrada.

D8: apartmán maximálně pro 8 osob s klimatizací v patře, má obývací pokoj, ložnici s manželskou postelí, dvě třílůžkové ložnice, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový kout/WC, koupelnu/vana/WC, balkón, společná zahrada.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek