Villa AURORA ***

Villa AURORA ***

Kód: 648
Adresa: Via Garibaldi 160, LIGNANO PINETA, 33054 LIGNANO , Udine Italy
Partneři:
   

Řadové vilky cca. 500 m od pláže v části Lignano Pineta, obchody cca 150m. Fitness stezka a dětské hřiště v nedalekém Parco ,,Hemingway”. Byty jsou uspořádány na 3 podlažích s vnitřním schodištěm, mají společnou zahradou a vlastní garáž. Komfortně zařízené: vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), BTV, pračka, myčka nádobí, kávovar a klimatizace (v ložnici). Každý apartmán má terasu a solárium v nejvyšším patře.

 E9: řadová vilka na 3 podlažích, s max. 9 lůžky: Přízemí: velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a komora, patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/WC, pračka. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem + 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/sprchový box/WC, sluneční trasa. Klimatizace pouze v podkroví.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 10.06.2020 do 21.09.2020.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 19.09.2020 do 15.05.2021 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 30.05.2020 do 12.09.2020. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek