Residence ZERO5.ZERO5 *****

Residence ZERO5.ZERO5 *****

Kód: 767
Adresa: Via Monte Santo 4,, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Zcela nová a prestižní residence se dvěma velkými solárii v sedmém a nejvyšším patře, pár kroků od nábřeží, laguny a centra Lignano Sabbiadoro. 16 apartmánů pro 4, 5, 6 nebo 7 osob, velké a prostorné, jsou zařízené moderně a funkčně, vybavené veškerým komfortem (bezpečnostní dveře, myčka, mikrovlnná trouba, wi-fi, satelitní TV atd.) a mají velkou vybavenou terasu. Apartmány umístěné v horních patrech těží z velkolepého panoramatického výhledu na laguny Marano a Grado a na Jaderské moře. Všechna ubytování mají přístup k následujícím službám: první bezplatná dodávka ložního prádla a ručníků, číslované nekryté parkovací místo, prádelna (pračka a sušička na mince), žehlička a žehlicí prkno. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

Typ B4: apartmán s klimatizací pro 2-4 osoby, v prvním, druhém nebo třetím patře, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa vybavená venkovní nábytek. Číslované parkovací místo.

Typ B5: apartmán s klimatizací pro 3-5 osob, v prvním, druhém nebo třetím patře: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchovým koutem a WC , terasa vybavená venkovním nábytkem. Číslované parkovací místo.

Typ C6: apartmán s klimatizací pro 4-6 osob, v prvním, druhém nebo třetím patře, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny se sprchovým boxem a WC, 3 terasy vybavené venkovním nábytkem. Číslované parkovací místo.

Typ C6-1: apartmán s klimatizací pro 4-6 osob, v přízemí se zahradou k výhradnímu užívání, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny se sprchovým boxem a WC, 3 terasy vybavené venkovním nábytkem. Číslované parkovací místo.

Typ C6-2: apartmán s klimatizací pro 4-6 osob, ve čtvrtém nebo pátém patře s výhledem na moře, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou nádobí, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny se sprchovým boxem a WC, 3 terasy vybavené venkovním nábytkem. Číslované parkovací místo.

Typ C6-3: apartmán s klimatizací pro 4-6 osob, v šestém patře s výhledem na moře a lagunu, složený z: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny se sprchovým boxem a WC, 3 terasy vybavené venkovním nábytkem. V sedmém a nejvyšším patře se nachází velké vybavené solárium pro výhradní použití s výhledem na moře a lagunu. 2 číslovaná parkovací místa

Typ D7: apartmán s klimatizací pro 5-7 osob, ve čtvrtém nebo pátém patře s výhledem na moře a lagunu, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 jednolůžkem, 3 koupelny a WC, dvě se sprchovým boxem, jedna pouze s umyvadlem, 3 terasy vybavené venkovním nábytkem. Číslované parkovací místo.

Typ D7-1: apartmán s klimatizací pro 5-7 osob, v šestém patře s výhledem na moře a lagunu, složený z: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem, 3 koupelny/WC, dvě se sprchovým boxem, jedna pouze s umyvadlem, 3 terasy vybavené venkovním nábytkem. V sedmém a nejvyšším patře se nachází velké vybavené solárium pro výhradní použití s výhledem na moře a lagunu. 2 číslovaná parkovací místa.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek