Residence TORRE BIANCA ****

Residence TORRE BIANCA ****

Kód: 750
Adresa: Via Latisana 69, LIGNANO SABBIADORO, 33054 LIGNANO, Udine Italy
Partneři:
   

Nově postavený rezidenční komplex 400m od moře a 200m od centra Lignano Sabbiadoro. 17 apartmánů je moderně zařízeno s veškerým komfortem. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, indukční varná deska, bezpečnostní dveře, klimatizace, topení, BTV+SAT, parkovací místa, wifi-free. Typy D6-1 a D7-1 mají výhled na moře a lagunu, solárium s vířivkou. Domácí zvířata nejsou povolena

Typ C5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací a topením, se skládá z obývacího pokoje s dvojlůžkem, ložnice s manželskou postelí, jednolůžkové ložnice, kuchyňského koutu, koupelny/sprchový box/WC, balkonu.

Typ C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací a topením, se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňského koutu, koupelny/sprchový box/WC, balkonu.

Typ D6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací a topením, se skládá z: obývacího pokoje s jednolůžkovým rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, jednolůžkové ložnice, kuchyňský kout, 2 koupelny/sprchový box/WC, jedna bez bidetu, terasa.

Typ D6-1: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací a topením, se skládá z: obývacího pokoje s jednolůžkovým rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, jednolůžkové ložnice, kuchyňský kout, 2 koupelny/sprchový box/WC, jedna bez bidetu, terasa. Solárium s vířivkou.

Typ D7: apartmán maximálně pro 7 osob s klimatizací a topením, se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými postelemi, jednolůžkové ložnice, kuchyňského koutu, 2 koupelny/sprchový box/WC, jedna bez bidetu, terasa.

Typ D7-1: apartmán maximálně pro 7 osob s klimatizací a topením, se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými postelemi, jednolůžkové ložnice, kuchyňského koutu, 2 koupelny/sprchový box/WC, jedna bez bidetu, terasa. Solárium s vířivkou.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a rozmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 14 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek