Residence MONICA *****

Residence MONICA *****

Kód: 756
Adresa: Viale dei Platani 50, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Elegantní novostavba cca. 400 metrů od pláže a 300m od pěší zóny v centru města Lignano Sabbiadoro. Komplex má 15 bytových jednotek na 6 podlažích a je vybaven výtahem a parkovacími místy na apartmán (výška 224 cm, šířka 218 cm). Všechny apartmány mají velké balkony, od 4. patra mají krásný výhled na lagunu. Jsou moderně zařízené: vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), satelitní TV, klimatizace, myčka, pračka, fen, mikrovlnná trouba, kávovar, trezor a Wi-Fi free. Malá domácí zvířata nejsou povolena. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. 

C5: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí a koupelnou/sprcha/WC, jednolůžkovou ložnici, koupelnu/ sprchový kout/WC, balkon.

C6: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, balkon.

C6-1: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí a koupelnou/sprcha/WC, ložnici s palandou, koupelnu/sprchový box/WC, balkon.

C6-2: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, 2x koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkon s výhledem na lagunu.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek