Residence MONICA ****

Residence MONICA ****

Kód: 756
Adresa: Viale dei Platani 50, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Elegantní novostavba cca. 400 metrů od pláže a 300m od pěší zóny v centru města Lignano Sabbiadoro. Komplex má 15 bytových jednotek na 6 podlažích a je vybaven výtahem a parkovacími místy na apartmán (výška 224 cm, šířka 218 cm). Všechny apartmány mají velké balkony, od 4. patra mají krásný výhled na lagunu. Jsou moderně zařízené: vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), satelitní TV, klimatizace, myčka, pračka, fen, mikrovlnná trouba, kávovar, trezor a Wi-Fi připojení za poplatek. Malá domácí zvířata nejsou povolena. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. 

C5: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí a koupelnou/sprcha/WC, jednolůžkovou ložnici, koupelnu/ sprchový kout/WC, balkon.

C6: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, balkon.

C6-1: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnici s manželskou postelí a koupelnou/sprcha/WC, ložnici s palandou, koupelnu/sprchový box/WC, balkon.

C6-2: třípokojový apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, 2x koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkon s výhledem na lagunu.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a rozmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 14 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek