Residence AL PARCO*****

Residence AL PARCO*****

Kód: 244
Adresa: Via delle Acacie 6 BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Nová elegantní rezidence 150m od obchodního centra Pinedy, oddělená od pláže (cca 50m) pásem lesa, dva bazény, hřiště pro děti, velká sluneční terasa, zahrada. Apartmány 11 typů pro 4, 5, 6 7 nebo 9 osob jsou luxusně vybaveny: klimatizace, topení, fen, bezbariérový přístup, BTV+SAT, sejf, mikrovlnná trouba, kávovar, bezpečnostní dveře, domácí videotelefon. K dispozici je dětské hřiště, prádelna (na žetony), parkovací místa. Parkování v podzemních garážových stáních. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Wifi připojení k internetu za poplatek 15,-€/týden, pouze mimo apartmán. Domácí zvířata nejsou povolena. 

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby v 1. patře – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprchový box/ WC, zastřešený balkón.

B4-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby v přízemí – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprchový box/ WC, zastřešenou terasu, ohrazenou privátní předzahrádku.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob v 1. patře – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, koupelnu/sprchový box/ WC, zastřešený balkón.

B5-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob v přízemí – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, koupelnu/sprchový box/ WC, podloubí s oplocenou privátní zahrádkou

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/ WC, zastřešenou terasu, podloubí s velkou oplocenou privátní zahrádkou.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 1. patře – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny/sprchový box/ WC, dva balkóny, jeden je krytý.

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny/sprchový box/ WC, dvě terasy, velkou privátní zahradu.

C7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob v 1. patře – má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, ložnici s etážovými lůžky, koupelnu/sprchový box/ WC, zastřešený balkón.

C7-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob je v druhém patře a zabírá dvě etáže, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s myčkou nádobí, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/ WC, zastřešenou terasu. Na druhé etáži – podkroví, které je spojeno schodištěm z obývacího pokoje je ložnice s manželským a jedním samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/ WC, velká sluneční terasa se dvěma lehátky na opalování.

D9: apartmán s klimatizací, maximálně pro 9 osob je v druhém patře a zabírá dvě etáže, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s myčkou nádobí, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými nebo etážovými lůžky, koupelnu/sprchový box/ WC, dvě terasy (jedna zastřešená). Na druhé etáži – podkroví, které je spojeno schodištěm z obývacího pokoje je ložnice s manželským a jedním samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/ WC, velká sluneční terasa se dvěma lehátky na opalování. Cena pobytu zahrnuje dva plážové servisy.

D9-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 9 osob je v druhém patře a zabírá dvě etáže, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s myčkou nádobí, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými nebo etážovými lůžky, koupelnu/sprchový box/ WC, dvě terasy (jedna zastřešená). Na druhé etáži – podkroví, která je spojeno schodištěm z obývacího pokoje je ložnice s manželským a jedním samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/ WC, velká sluneční terasa se dvěma lehátky na opalování. Dvou garáž. Cena pobytu zahrnuje dva plážové servisy.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2021 do 21.09.2021.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 10.07.2021 do 04.09.2021 je 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek