Residence ORE FELICI ****

Residence ORE FELICI ****

Kód: 728
Adresa: Via San Daniele 24, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Nová elegantní čtyř patrová budova v části LIGNANO SABBIADORO, s 9 apartmány dvou typů pro 6 a 7 osob, cca 700m od pláže (10 minut pěšky nebo 5 minut na kole). Residence má výtah, domovní telefon. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, myčka, kávovar, trezor, pračka, BTV-SAT, klimatizace, wifi free připojení, jedno garážové stání (výška 2 metry), dvě jízdní kola pro dospělé (zdarma na celou dobu pobytu). Malá domácí zvířata nejsou povolena. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. WI-FI free.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma lůžky, kuchyňský kout, dvě koupelny/sprchový box/ WC, balkon, pračka.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, ložnici se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna/sprchový box/WC, pračka, balkon.

C7-1: apartmán s klimatizací se střešní terasou, maximálně pro 7 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, ložnici se dvěma lůžky, kuchyňský kout, dvakrát koupelnu/sprchový box/ WC, velká terasa, pračka.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

apps.spreadsheet“ width=“100%“ height=“450″ style=“embed“]

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek