PUNTA FARO VILAGE – Residence OLIMPO *** 768 A

PUNTA FARO VILAGE – Residence OLIMPO *** 768 A

Kód: 768
Adresa: Via Monte San Gabriele 16, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Residence Olimpo v části Lignano Sabbiadoro 400m od pláže a 300m od centra je součástí střediska PUNTA FARO VILAGE (společně s Residencí Porta del Mare ). Klienti mohou využívat sportovní klub Villaggia Terra Mare ( velký bazén – dvě lehátka a malý stolek na apartmán, dětské hřiště, sportoviště). Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Tři čtyřposchoďové bloky s výtahy, v přízemí obchody a promenáda okolo přístavu. Apartmány pro 4 nebo 5 osob a studia pro 4 osoby. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednice, nádobí), kávovar, klimatizace, zastřešené balkony s velkým panoramatickým výhledem, BTV-SAT. Parkoviště je mezi stromy a je očíslované nebo garážové stání. Rozměry: šířka cca 2,40m; délka cca 6,00m; výška cca 2,20m. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

A4: studio pro 4 osoby s klimatizací, má obytnou místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a dvě samostatná lůžka nebo druhou rozkládací pohovku pro dvě osoby, kuchyňským koutem, koupelnou/sprcha/WC, balkon, parkovací místo.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon, parkovací místo.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, 5. lůžko v obývacím pokoji nebo v ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkon, parkovací místo nebo garážové stání.

D7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob  na dvou podlažích, sestávající z: přízemí, obývací pokoj s 1 pohovkou, kuchyňský kout, 1 ložnice se 2 palandami, koupelna/sprcha/WC, velká terasa; druhé podlaží 1 dvoulůžkový pokoj, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, terasa-solárium. Garáž. Klimatizace.

 

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek