PUNTA FARO VILAGE – Residence OLIMPO *** 768 A

PUNTA FARO VILAGE – Residence OLIMPO *** 768 A

Kód: 768
Adresa: Via Monte San Gabriele 16, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Residence Olimpo v části Lignano Sabbiadoro 400m od pláže a 300m od centra je součástí střediska PUNTA FARO VILAGE (společně s Residencí Porta del Mare ). Klienti mohou využívat sportovní klub Villaggia Terra Mare ( velký bazén – dvě lehátka a malý stolek na apartmán, dětské hřiště, sportoviště). Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Tři čtyřposchoďové bloky s výtahy, v přízemí obchody a promenáda okolo přístavu. Apartmány pro 5 osob a studia pro 3 nebo 4 osoby. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednice, nádobí), kávovar, klimatizace (kromě typu A4), zastřešené balkony s velkým panoramatickým výhledem, BTV-SAT. Parkoviště je mezi stromy a je očíslované nebo garážové stání. Rozměry: šířka cca 2,40m; délka cca 6,00m; výška cca 2,20m. Malá domácí zvířata nejsou povoleny.

A3: studio s klimatizací pro 3 osoby, má obytnou místnost s  dvojitou pohovkou nebo etážovou postelí a jednoduchou pohovkou nebo vyklápěcím lůžkem, kuchyňským koutem, koupelnou/sprcha/WC, balkón, parkovací místo nebo garážové stání.

A4: studio pro 4 osoby, má obytnou místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a dvě samostatná lůžka nebo druhou rozkládací pohovku pro dvě osoby, kuchyňským koutem, koupelnou/sprcha/WC, balkon, parkovací místo nebo garážové stání.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, 5. lůžko v obývacím pokoji nebo v ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkon, parkovací místo nebo garážové stání.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu,  parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 10.06.2021 do 21.09.2021.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí v období od 10.07.2021 do 04.09.2021. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek