Apartmány ALTHEA **

Apartmány ALTHEA **

Kód: 506
Adresa: Calle Goethe 28-30-32, LIGNANO RIVIERA, 33054, LIGNANO Udine Italy
Partneři:
   

 Pěti patrový komplex v části LIGNANO RIVIERA s apartmány dvou typů pro 4 nebo 5 osob v blízkosti přístavu MARINA UNO, 550m od pláže a 2000m od centra. Nejbližší obchody cca 300m. Klientům je k dispozici výtah, vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, BTV, kávovar, klimatizace. V zahradě je velký bazén a brouzdaliště pro děti. Společné parkoviště v závislosti na dostupnosti. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby,  ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby,  ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek