Villaggio GINEPRI *****

Villaggio GINEPRI *****

Kód: 130
Adresa: Via Croce del SUD 2 BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Prázdninové středisko v části BIBIONE SPIAGGIA blízkosti náměstí Piazza Fontana, 500m od pláže, 50m od centra a 900m od lázní. 50 bungalovů s apartmány dvou typu pro 7 nebo 8 osob. Do oploceného areálu jsou dva vstupy, pro auta a pro pěší. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace, topení, BTV+SAT, sejf, automatická pračka, krytá parkovací místa, bazén a brouzdaliště. WI-FI FREE pouze mimo apartmán. Domácí zvířata nejsou povolena.

D7: vilka maximálně pro 7 osob je rozložen do tří etáží. V přízemí jsou dva vchody, podloubí – prostor pro parkování, malá toaleta, kuchyň, obývací pokoj s jídelním koutem a pohovkou, terasa s krbem, předzahrádka. V 1. patře je třílůžková ložnice s balkónem, dvoulůžková ložnice s balkónem, koupelna/sprchový box/WC. V 2. patře (mansarda) je dvoulůžková ložnice, koupelna/sprchový box/WC, komora, automatická pračka.

D8: vilka ve 3 etážích maximálně pro 8 osob, má v přízemí dva vchody, krytý prostor pro auto, malá toaleta, kuchyňský kout, obývací pokoj s pohovkou pro dvě osoby, terasa s krbem, předzahrádka. V 1.patře dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna/sprchový box/WC. V 2. patře (mansarda) je dvoulůžkový pokoj, koupelna/sprchový box/WC, komora, automatická pračka.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2021 do 21.09.2021.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 10.07.2021 do 04.09.2021 je 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek