Villaggio EURO RESIDENCE CLUB ***

Villaggio EURO RESIDENCE CLUB ***

Kód: 131
Adresa: Via Timavo 24 BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Hezké prázdninové zařízení v části BIBIONE SPIAGGIA, pod uzavřením, tvoří samostatné bungalovy s 93 apartmány 12 typů pro 5, 6 a 8 osob, v zelené klidné části, 1 100m od pláže, 400m od centra a 1 200m od lázní. Každý bungalov má rezervované parkoviště. V případě, že přijedete více auty je k dispozici parkoviště před areálem. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus. K vybavení patří BTV, sejf, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace u typů B5-2, B5-3, B5-4, C6, C6-1, C6-2, C6-4, C6-5, D8. V zahradě je bazén a brouzdaliště pro děti. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob v 1. patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

B5-1: apartmán maximálně pro 5 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, zastřešenou terasu, předzahrádku, parkovací místo.

B5-2: apartmán maximálně pro 5 osob v přízemí u vjezdu do areálu, po kompletní renovaci s klimatizací a topením, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici (manželské lůžko + samostatné lůžko), koupelnu/sprchový box/WC, zastřešenou terasu, TV-SAT, parkovací místo, bez předzahrádky.

B5-3: apartmán maximálně pro 5 osob v 1. patře, s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, balkon, parkovací místo.

B5-4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, terasu, předzahrádku, parkovací místo.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 1. patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici s etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici s etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 1. patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

C6-3: apartmán maximálně pro 6 osob v 1.patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, zastřešenou terasu, předzahrádku, parkovací místo.

C6-4: apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnici se 2 samostatnými lůžky, ložnici se dvěma palandami, koupelnu/sprcha/WC, terasa bez zahrádky, parkovací místo.

C6-5: apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, jednu dvoulůžkovou ložnici, jednu ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, zastřešenou terasu, předzahrádku, parkovací místo.

D-8: apartmán maximálně pro 8 osob s klimatizací, v 1. patře, u vjezdu do areálu, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice – jedna je s manželskou postelí, jednu ložnici se dvěma etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, velká terasa, parkovací místo.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, plážový bus, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Připojení k internetu: 15,-€/týden u apartmánů, které jsou označeny symbolem wifi, u ostatních apartmánů můžeme nabídnout zapůjčení modemu za stejnou cenu. Počet modemů je omezen.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek