Villaggio DELLE ORCHIDEE****

Villaggio DELLE ORCHIDEE****

Kód: 090
Adresa: Via Argo / Via Athena, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Dvě řady moderně vybavených řadových vilek s bazénem, v části BIBIONE SPIAGGIA, ve velké oplocené zahradě s parkovacími místy, mají 16 apartmánů dvou typů pro 6 osob, 1000m od pláže, 400m od centra, 1 600m od lázní. K vybavení patří BTV+SAT, sejf, kuchyňský kout ( plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace, topení. Na pláž Vás zdarma dopraví plážový bus. K dispozici je wifi připojení, signál dostupný pouze mimo apartmány. Malá domácí zvířata povolena – 35,-€ za pobyt. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Pozor příjezdy a odjezdy v pátek..

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 1. patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprchový box/WC, terasu, parkovací místo.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprchový box/WC, terasu, parkovací místo.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí od pátku do pátku. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace, topení, vstup do bazénu a plážový bus, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Plážový bus: kyvadlová přeprava na pláž v 30 minutových intervalech. Od poloviny května do konce září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa : v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; tarify pro rok 2019, budou stanoveny v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek