Villaggio DEI FIORI****

Villaggio DEI FIORI****

Kód: 092
Adresa: Via degli Ort 2-8, Via Canale dei KLovi 3-37 BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

  Tato vilová část BIBIONE SPIAGGIA, 1400m od pláže, 600m od centra a 2km od lázní, se skládá z 20 řadových nezávislých patrových vilek, které vytvářejí oázu klidu. Velký bazén s brouzdalištěm je umístěn v zahradě, která je přístupná pouze ubytovaným. Mají dálkové vytápění, mimo sezónu vhodné pro kolektivy. Jsou otevřeny po celý rok. Dva typy apartmánů pro 8 osob. K vybavení patří klimatizace, topení, trezor, samostatná kuchyň (plynový sporák, lednice, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, automatická pračka, BTV+SAT, garáž, bezpečnostní dveře, terasa s krbem. Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt. Wi-FI free, signál garantován v oblasti bazénu. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus.

C8: 3 etážový apartmán maximálně pro 8 osob s klimatizací a topením, automatickou pračkou, má v suterénu garáž, koupelnu/sprchový box/WC, velký odkládací prostor, ve zvýšeném přízemí je kuchyň s jídelním koutem, malý balkón, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami (1,5 lůžka), velká zastřešená terasa s krbem, přímý vstup k bazénu, v patře má třílůžkovou ložnici (manželské lůžko a samostatné lůžko), ložnici se dvěma etážovými lůžky a jedním normálním lůžkem, koupelnu s vanou a sprchou a WC, dva velké balkóny.

D8: 3 etážový apartmán maximálně pro 8 osob s klimatizací a topením, automatickou pračkou, má v suterénu garáž, koupelnu/sprchový box/WC, velký odkládací prostor, ve zvýšeném přízemí je kuchyň s jídelním koutem, malý balkón, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami (1,5 lůžka), velká zastřešená terasa s krbem, přímý vstup k bazénu, v patře má ložnici s manželským lůžkem, ložnici se 2 samostatnými lůžky, ložnici se dvěma etážovými lůžky, koupelnu s vanou a sprchou a WC, dva velké balkóny.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek