Villaggio DANUBIO e OLIMPIA ***

Villaggio DANUBIO e OLIMPIA ***

Kód: 175
Adresa: Via Cormor / Via Stella / Via Site BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Villaggio Olimpia – Via Cellina, Bibione Spiaggia – typy C6-1 – jsou vilky s vlastní předzahrádkou. Ve velké zahradě jsou 2 bazény pro plavce a bazén pro děti, tenisové kurty (za poplatek), hřiště na odbíjenou, basketbal, dětský park, parkoviště, restaurace s barem. Součástí komplexu Villaggio Olimpia je apartmánový dům ULISSE typ B6, B4 a apartmánový dům Achille typ C6. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt. Na pláž Vás dopraví zdarma plážový bus.

Villaggio Danubio – Via Cormor, Bibione Spiaggia – typ D7 – tvoří řadové jednopatrové vilky s vlastní předzahrádkou. V zahradě jsou dva bazény pro dospělé a brouzdaliště pro děti. Od obou středisek vás na pláž zdarma dopraví plážový bus. Vzdálenost od pláže 850 až 900m. K vybavení patří zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, BTV, kávovar, krb (C6-1, D7), klimatizace.

B4: apartmánový dům Ulisse – apartmán maximálně pro 4 osoby s klimatizací, má obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

B6: apartmánový dům Ulisse – apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí a palandou, koupelnu/sprcha/WC, balkón. automatická pračka.

C6: apartmánový dům Achille – apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí, ložnici s etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

C6-1: Olimpia – apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s klimatizací, je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna/sprcha/WC, terasa, předzahrádka. V patře je dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, koupelna/sprcha/WC.

D7: Danubio – apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, jednolůžková ložnice, terasa s krbem, malá předzahrádka. V patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice – jedna je s manželskou postelí, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek