Villaggio CLUB DEI PINI ***

Villaggio CLUB DEI PINI ***

Kód: 019
Adresa: Via Lira 77 LIDO DEI PINI, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

33 řadových bungalovů s apartmány čtyř typů pro 6 nebo 8 osob, je ve velké zahradě s bazénem pro dospělé a brouzdalištěm pro děti, 500m od pláže, 150m od centra a 2000m od lázní v části BIBIONE LIDO DEI PINI. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednice, nádobí), kávovar, BTV+SAT, sejf, mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace, topení, automatická pračka (kromě C6-1). Pro parkování jsou připravena rezervovaná místa a garáže. Celý objekt je pod uzavřením, je zde dostatek prostoru pro děti a různé hry. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata nejsou povolena.

C6: renovovaný apartmán pro 6 osob s klimatizací, má tři části, které jsou propojeny interním úzkým schodištěm. V suterénu je garáž s odkládacím prostorem, umyvadlo, pračka. V přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, malá kuchyňka s balkonem, koupelna/sprchový box/WC, zastřešená terasa s krbem, předzahrádka. V patře je ložnice se dvěma lůžky nebo etážová postel s balkonem, ložnice s manželskou postelí a balkonem, koupelna/sprchový box/WC.

C6-1: apartmán pro 6 osob s klimatizací, má 3 etáže, které jsou propojeny interním schodištěm. V suterénu je garáž. V přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, malá kuchyňka s balkonem, koupelna/sprchový kout/WC, zastřešená terasa s krbem, předzahrádka. V patře je ložnice se dvěma lůžky nebo etážová postel s balkonem, ložnice s manželskou postelí a balkonem, koupelna/sprchový kout/WC.

D8: apartmán pro 8 osob po renovaci s klimatizací/topením a pračkou, má 2 etáže, které jsou propojeny interním úzkým a strmým schodištěm. V suterénu je garáž, obytný prostor s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, koupelna/sprchový box/WC s pračkou. V přízemí je obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, malá kuchyňka s balkonem, ložnice se dvěma lůžky a balkonem, ložnice s manželskou postelí a balkonem, koupelna/sprchový box/WC, zastřešená terasa s krbem, předzahrádka.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek