Villaggio AZZURRO ***

Villaggio AZZURRO ***

Kód: 168
Adresa: Via Livenza1 BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Prázdninové zařízení v části BIBIONE SPIAGGIA, v zelené zóně – piniový les, 500m od pláže, 300m od centra a 400m od lázní. Vilky jsou jedno- nebo dvoupatrové. Ve dvou parcích jsou dva bazény s plochou 1000m2, dětské hřiště. Všechny byty mají samostatný vchod, předzahrádku nebo velký balkón a parkovací místo. Jsou vybaveny starším, ale funkčním nábytkem. K vybavení patří BTV, sejf, zařízený kuchyňský kout nebo kuchyňka (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace u typů B4, B4-1, B5-1, B5-2, C6-2, C6-3, C7, D8-1, D8-2. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus. K dispozici jsou rezervovaná krytá parkovací místa. 360 apartmánů 12 typů pro 4, 5, 6, 7 a 8 osob. Apartmány v 1.patře mají velké balkóny, v přízemí je předzahrádka. WI-FI připojení za poplatek 15,-€ na týden, pouze mimo apartmán. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt..

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby s klimatizací v 1. patře, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

B4-1: apartmán maximálně pro 4 osoby v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, terasu, zahrádku.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob v přízemí, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, terasu, zahrádku.

B5-1: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací, v přízemí, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, terasu, zahrádka.

B5-2: apartmán pro 5 osob v 1.patře, s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob v 1.patře, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, malou kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, malou kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, terasu, zahrádku.

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 1.patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

C6-3: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, malou kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, terasu, zahrádku.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, terasu, zahrádku.

D8: apartmán maximálně pro 8 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, malou kuchyň, dvě dvoulůžkové ložnice, jednu ložnici se dvěma etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, terasu.

D8-1: apartmán maximálně pro 8 osob s klimatizací, je dvou etážový, v přízemí je obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna/sprchový box/WC, zahrádka, v 1. patře je ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/sprcha/WC.

D8-2: apartmán s klimatizací v 1.patře maximálně pro 8 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, ložnici s palandou, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek