Residence I CERCHI *****

Residence I CERCHI *****

Kód: 225
Adresa: Via Baseleghe 45, BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Elegantní a okouzlující nově postavená rezidence v centru Bibione Pineda 450 metrů od pláže, 200m od centra, 5 000m od lázní, 700m od přístavu. Má 4 apartmány pro 6, 7, 8 nebo 9 osob, všechny vkusně zařízené a vybavené veškerým komfortem: bezpečnostní dveře, klimatizace / topení, fen, trezor, mikrovlnná trouba, kávovar, BTV+SAT, myčka a pračka. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Parkovací místa v zahradě. Domácí zvířata nejsou povolena.

C6: ve druhém patře pro 4-6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, kuchyň s myčkou nádobí, koupelnu, velké solárium.

D7: apartmán na přízemí maximálně pro 7 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a koupelnou/sprchový box/WC, ložnici se 2 samostatnými lůžky, ložnici s patrovou postelí, kuchyňský kout s myčkou nádobí, koupelnu/sprchový box/WC, velkou terasou s malou privátní zahrádkou.

D8: apartmán v prvním patře maximálně pro 8 osob, má kuchyň s myčkou nádobí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnici s patrovou postelí, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí a koupelnou/sprchový box/WC, druhou samostatnou koupelnu/sprchový box/WC, dva balkóny.

D9: apartmán pro 7-9 osob na 3 podlažích propojených točitým schodištěm: Přízemí: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem, kuchyňský kout s myčkou nádobí, koupelna/sprchový box/WC, 1 velká terasa, malá soukromá zahrádka. 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna/sprchový box/WC, 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 velká terasa. 2. patro: velké solárium. Pračka a klimatizace.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. 

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 04.06.2023 do 09.09.2023: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek