Residence LEO *****

Residence LEO *****

Kód: 211
Adresa: Viale Rose 17, BIBIONE PINEDA, 30200 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Elegantní, nová rezidence u pláže, 100m od centra zóny Bibione – Pineda. Rezidence má čtyři komfortně vybavené apartmány pro 6 nebo 8 osob – bezpečnostní dveře, TV SAT, klimatizace/topení, trezor, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí) kávovar, mikrovlnka, myčka nádobí, automatická pračka, v koupelně fen. V blízkosti rezidence jsou tenisové kurty. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata zakázána.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí má: obývací pokoj s pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, velkou terasu, zahrádku, úložní prostor s pračkou.

D8: dvou etážový apartmán s klimatizací, maximálně pro 8 osob, má v prvním patře obývací pokoj s pohovkou pro dvě osoby, nika výklenek s jedním lůžkem, ložnici s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, velkou terasu, úložní prostor s pračkou. V mansardě je ložnice s manželským lůžkem, nika výklenek s jedním lůžkem, koupelna/sprcha/WC, sluneční terasa.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2020 do 21.09.2020.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 19.09.2020 do 15.05.2021 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 30.05.2020 do 12.09.2020. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek