Residence LE ALTANE *****

Residence LE ALTANE *****

Kód: 186
Adresa: Via Puccini 31 BIBIONE LIDO DEL SOLE, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Novější středisko v části BIBIONE LIDO DEL SOLE u pláže v klidné zóně, 200m od centra a 1500m od lázní s velkou zahradou s bazénem a brouzdalištěm. Celý objekt je pod uzamčením. 90 apartmánů 9 typů pro 4, 5, 6, nebo 7 osob. K vybavení patří výtah, BTV+SAT, sejf, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, bezpečnostní dveře, klimatizace, automatická pračka viz popis u jednotlivých typů. K dispozici jsou rezervovaná krytá parkovací místa. V těsné blízkosti je dětský park „Parco Del Sole“. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata nejsou povolena.

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby v 1.patře s klimatizací, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón.

B4-1: apartmán maximálně pro 4 osoby v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešenou terasu, zahradu.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací, v 1. nebo 2. patře, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací v 1. nebo 2. patře, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón, automatická pračka.

C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešenou terasu, předzahrádku, automatická pračka.

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 2. patře, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými nebo etážovými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, velký krytý balkon, automatická pračka.

C6-3: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešenou terasu, velkou zahradu.

C7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob, v přízemí má obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, krytou terasu, předzahrádku, automatická pračka.

C7-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob, ve 2. patře: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnici se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, střešní terasu, krytý balkón, automatická pračka.

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek