Residence LE ALTANE *****

Residence LE ALTANE *****

Kód: 186
Adresa: Via Puccini 31 BIBIONE LIDO DEL SOLE, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Novější středisko v části BIBIONE LIDO DEL SOLE u pláže v klidné zóně, 200m od centra a 1500m od lázní s velkou zahradou s bazénem a brouzdalištěm. Celý objekt je pod uzamčením. 90 apartmánů 10 typů pro 4, 5, 6, 7 nebo 8 osob. K vybavení patří výtah, BTV+SAT (kromě B4-1), sejf, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, bezpečnostní dveře, klimatizace,automatická pračka viz popis u jednotlivých typů. K dispozici jsou rezervovaná krytá parkovací místa. Wifi připojení za poplatek 15,-€/týden, pouze mimo apartmán. V těsné blízkosti je dětský park “Parco Del Sole”. Domácí zvířata nejsou povolena.

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby v 1.patře s klimatizací, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón.

B4-1: apartmán maximálně pro 4 osoby v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený terasu, zahradu, bez satelitního příjmu, pouze TV.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací, v 1. nebo 2. patře, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací v 1. nebo 2. patře, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón, automatická pračka.

C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený terasu, předzahrádku, automatická pračka.

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v 2. patře, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, velký krytý balkon, automatická pračka.

C6-3: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený terasu, velkou zahradu.

C7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob, v přízemí má obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, krytou terasu, předzahrádku, automatická pračka.

C7-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob, ve 2. patře: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnici se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, altán, krytý balkón, automatická pračka.

D-8: apartmán s klimatizací maximálně pro 8 osob je ve dvou patrech. Druhé patro: obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna/sprchový box/WC + pračka, velká terasa. Vrchní mansarda je spojena vnějším schodištěm a má velký čtyř lůžkový pokoj s koupelnou/sprchový box/WC. Všechny pokoje mají stropní ventilátory.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.85/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Připojení k internetu: 15,-€/týden u apartmánů, které jsou označeny symbolem wifi, u ostatních apartmánů můžeme nabídnout zapůjčení modemu za stejnou cenu. Počet modemů je omezen.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek