Residence LE ACACIE *****

Residence LE ACACIE *****

Kód: 239
Adresa: viz popis BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Novější elegantní rezidence 100m od obchodního centra BIBIONE PINEDA, oddělená od pláže (cca 50m) pásem lesa, dva bazény, hřiště pro děti, velká sluneční terasa, zahrada. Apartmány jsou luxusně vybaveny – klimatizace, topení, BTV+SAT, tresory, telefon, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, fen, bezpečnostní dveře, bezbariérový přístup, sejf, výtah. K dispozici je prádelna. Residence LE Acacie poskytuje 7 typů apartmánů pro 5 nebo 7 osob. Podzemí parkování. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata nejsou povolena.

B5: apartmán pro 5 osob, v 1. patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici (manželské lůžko + samostatné lůžko), koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón, parkovací místo v suterénu.

B5-1: apartmán maximálně pro 5 osob v 1. patře, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici (manželské lůžko + samostatné lůžko), koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón, garáž.

B5-2: apartmán maximálně pro 5 osob, v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici (manželské lůžko + samostatné lůžko), koupelnu/sprchový box/WC, zastřešená terasa s předzahrádkou a výhledem na bazén, parkování v suterénu.

B5-3: apartmán maximálně pro 5 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici (manželské lůžko + samostatné lůžko), koupelnu/sprchový box/WC, zastřešená terasa s předzahrádkou a výhledem na bazén, garáž.

B6: apartmán maximálně pro 6 osob, v 1.patře, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželským lůžkem a palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, krytý balkon, garáž

C7: apartmán maximálně pro 7 osob v 2. patře, je rozložen do dvou etáží. Má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešený balkón; v druhé etáži (podkroví), která je propojena točitým schodištěm, je ložnice se dvěma samostatnými lůžky + jedno lůžko vyklápěcí ze skříně, koupelnu/sprchový box/WC, velká sluneční terasa se 2 lehátky na opalování, garáž.

C7-1: apartmán maximálně pro 7 osob v 2. patře, je rozložen do dvou etáží. Má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprchový box/WC + automatická pračka, zastřešený balkón; v druhé etáži (podkroví), která je propojena točitým schodištěm, je ložnice se dvěma palandami (4 lůžka), koupelnu/sprchový box/WC, velká sluneční terasa se 2 lehátky na opalování, garáž.

C7-2: apartmán maximálně pro 7 osob v 1. patře, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, ložnici s palandou a samostatným lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, terasu, garáž.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek