Residence DELLE TERME *****

Residence DELLE TERME *****

Kód: 169
Adresa: Corso Europa / Via delle Colonie BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Residence je postavena uprostřed zeleně, v lázeňském centru 100m od pláže v části Bibione Spiaggia. Komplex má 6 poschodí, do kterých Vás pohodlně dopraví 7 výtahů. V suterénu jsou podzemní garáže. V přízemí je dětský koutek. V 7. patře je velká sluneční terasa a 3 bazény (plavecký, pro neplavce a pro děti). K dispozici zde jsou lehátka, stolky, sprchy, WC. Z terasy je překrásný výhled na moře, lagunu, panorama Bibione i Alpy. Všech 240 apartmánů má bezbariérový přístup, vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnou troubu, sejf, bezpečnostní dveře, balkóny, topení, klimatizaci, jednu nebo dvě koupelny, barevnou TV se satelitním příjmem, garáž nebo parkovací místo. Wifi připojení k internetu za poplatek cca 15,-€/týden, signál garantovaný pouze u bazénů. 13 typů apartmánů pro 4, 6, 7 nebo 8 osob. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata nejsou povolena. 

Pozor možnost pobytu od neděle do neděle.

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), koupelnu/sprcha/WC, balkon, rezervované parkovací místo.

B4-1: apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), koupelnu/sprcha/WC, balkon, garáž.

B4-2: apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon, garáž.

C5: apartmán maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s dvojitou pohovkou a rozkládacím křeslem, kuchyňský kout, ložnici s vysouvacím dvoulůžkem, oddělená od obývacího pokoje posuvnými dveřmi, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon, garáž.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, dva balkóny, rezervované parkovací místo.

C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, dvě koupelny/sprchový box/WC, balkón, rezervované parkovací místo.

C6-2: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, dva balkóny, garáž.

C6-3: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, dvě koupelny/sprchový box/WC, balkón, garáž.

C6-4: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, dva balkóny, velkou sluneční terasu s lehátky, garáž.

C6-5: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s pohovkou, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu se sprchou a WC, dva balkóny, číslovaný parking.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob, má velký obývací pokoj s pohovkou, 1 ložnici s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice s 2 palandami, kuchyňský kout, 2 koupelny/sprchový box/WC, velkou sluneční terasu s opalovacími lehátky a garáž. k dispozici je pračka a myčka nádobí.

D8: apartmán maximálně pro 8 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, dvě koupelny/sprchový box/WC, velký balkón, garáž.

D8-1: apartmán maximálně pro 8 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, dvě koupelny/sprchový box/WC, velká terasa a solárium, garáž.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Lázně: v termínech od 23.09.2018 do 17.05.2019 a od 21.09.2018 do 09.05.2020 obsahuje cena denní vstup (kromě úterý) do termálních bazénů pro dvě osoby.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Připojení k internetu: 15,-€/týden u apartmánů, které jsou označeny symbolem wifi, u ostatních apartmánů můžeme nabídnout zapůjčení modemu za stejnou cenu. Počet modemů je omezen.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek