Residence DELLE TERME *****

Residence DELLE TERME *****

Kód: 169
Adresa: Corso Europa / Via delle Colonie BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Residence je postavena uprostřed zeleně, v lázeňském centru 100m od pláže v části Bibione Spiaggia. Komplex má 6 poschodí, do kterých Vás pohodlně dopraví 7 výtahů. V suterénu jsou podzemní garáže. V přízemí je dětský koutek. V 7. patře je velká sluneční terasa a 3 bazény (plavecký, pro neplavce a pro děti). K dispozici zde jsou lehátka, stolky, sprchy, WC. Z terasy je překrásný výhled na moře, lagunu, panorama Bibione i Alpy. Všech 240 apartmánů má bezbariérový přístup, vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnou troubu, sejf, bezpečnostní dveře, balkóny, topení, klimatizaci, jednu nebo dvě koupelny, barevnou TV se satelitním příjmem, garáž nebo parkovací místo. Wifi připojení k internetu za poplatek cca 15,-€/týden, signál garantovaný pouze u bazénů. 13 typů apartmánů pro 4, 6, 7 nebo 8 osob. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata nejsou povolena. Otevřeno celý rok.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), koupelnu/sprcha/WC, balkon, rezervované parkovací místo.

B4-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), koupelnu/sprcha/WC, balkon, garáž.

B4-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon, garáž.

C5: apartmán s klimatizací v 6. patře s výhledem na moře, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí, ložnici oddělenou od obývacího pokoje posuvnými dveřmi s 1 výsuvnou manželskou postelí, koupelnu/sprcha/WC, balkon, garáž.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, dva balkóny, rezervované parkovací místo.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, dvě koupelny/sprchový box/WC, balkón, rezervované parkovací místo.

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, dva balkóny, garáž.

C6-3: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, dvě koupelny/sprchový box/WC, balkón, garáž.

C6-4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, dva balkóny, velkou sluneční terasu s lehátky, garáž.

C6-5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s pohovkou, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu se sprchou a WC, dva balkóny, číslovaný parking.

C7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob, má velký obývací pokoj s pohovkou, 1 ložnici s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice s 2 palandami, kuchyňský kout, 2 koupelny/sprchový box/WC, velkou sluneční terasu s opalovacími lehátky a garáž. K dispozici je pračka a myčka nádobí.

D8: apartmán s klimatizací, maximálně pro 8 osob, má obývací pokoj s pohovkou, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, dvě koupelny/sprchový box/WC, velký balkón, garáž.

D8-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 8 osob, má obývací pokoj s pohovkou, třílůžkovou ložnici – (manželská postel + samostatné lůžko), dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, dvě koupelny/sprchový box/WC, velká terasa a solárium, garáž.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2021 do 21.09.2021.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí v období od 10.07.2021 do 04.09.2021. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek