Apartmány I MOSCHETTIERI **

Apartmány I MOSCHETTIERI **

Kód: 166
Adresa: Via Monticano 3-2-24-34-36 BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Komplex apartmánových domů u Piazza City v části BIBIONE SPIAGGIA. Apartmány pro 4, 5 nebo 6 osob a studia pro 2 osoby, 500 až 600m od pláže, 200m od centra a 400m od lázní. Na pláž vás zdarma dopraví plážový bus. K vybavení patří výtah, sejf, BTV, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace kromě typu A2. U objektů jsou k dispozici parkovací místa. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt.

A2: malé studio pro dvě osoby, má obytnou místnost s rozkládací dvojitou pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

A2-1: malé studio s klimatizací pro dvě osoby, má obytnou místnost s rozkládací dvojitou pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

C6: apartmán s klimatizací maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici se 2 lůžky nebo palandou, koupelnu/sprcha/WC, terasu.

C6-1: apartmán s klimatizací po kompletní renovaci, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici se 2 lůžky nebo palandou, koupelnu/sprcha/WC, sluneční terasu terasu.

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži. Na pláž vás zdarma dopraví plážový bus.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek