Apartmány MARIELLA ***

Apartmány MARIELLA ***

Kód: 120
Adresa: Via Atlante 38, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Čtyřetážový turistický komplex s výtahem, parkovacím místem, v centru, 150m od pláže. 6 typů apartmánů pro 4, 5, 6 nebo 8 osob a studia pro 4 osoby. K vybavení patří výtah, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, trezor, klimatizace. Malá domácí zvířata zdarma za poplatek 40,-€ za pobyt. Bez výtahu.

A4: studio pro 4 osoby s klimatizací: obytný prostor s dvojitou válendou a palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby s klimatizací: obývací pokoj s gaučem pro 1 nebo 2 osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem nebo manželská postel a samostatné lůžko, koupelnu/sprcha/WC, bez balkonu.

B4-1: jako B4, ale s balkonem.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

B5-1: jako je typ B5, ale s velkým balkonem.

B6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

C8: apartmán maximálně pro 8 osob s klimatizací: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 2 třílůžkové ložnice (manželská postel + samostatné lůžko), koupelnu/sprcha/WC, balkon.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek