Apartmány TORRE DEL SOLE *****

Apartmány TORRE DEL SOLE *****

Kód: 077
Adresa: Via Polluce 6a BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Luxusní rezidence v části BIBIONE SPIAGGIA, 150m od pláže, 100m od centra a 1400m od lázní, má v zahradě bazén, v suterénu garáže, v přízemí odkládací prostory a v deseti patrech 38 bytů pro 6 osob 3 typů. K vybavení patří klimatizace, topení, výtah, bezpečnostní dveře, sejf, BTV+SAT, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, automatická pračka. Od pátého patra je panoramatický výhled na moře.  Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby. Domácí zvířata nejsou povolena.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob je situován na východní nebo západní stranu, má kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, velkou zastřešenou terasu, dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem a malým balkónem, dvoulůžkovou ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, koupelnu/sprchový box/WC, vlastní odkládací prostor v přízemí, garáž v suterénu, automatická pračka.

C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob je situován na jihovýchodní nebo jihozápadní stranu, má kuchyň, obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, velkou zastřešenou terasu, dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem a balkónem, dvoulůžkovou ložnici s malým balkónem, koupelnu/sprchový box/WC, odkládací vlastní prostor v přízemí a garáž v suterénu,automatická pračka.

C6-2: apartmán maximálně pro 6 osob je situován na východní nebo západní stranu, má kuchyň, obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, velkou zastřešenou terasu, dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem a balkónem, dvoulůžkovou ložnici s palandou, koupelnu/sprchový box/WC, vlastní odkládací prostor v přízemí, garáž v suterénu,automatická pračka.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Lázně TERME SPA: v termínech od 23.09.2018 do 17.05.2019 a od 21.09.2019 do 09.05.2020 obsahuje cena denní vstup (kromě úterý) do termálních bazénů pro dvě osoby.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Připojení k internetu: 15,-€/týden u apartmánů, které jsou označeny symbolem wifi, u ostatních apartmánů můžeme nabídnout zapůjčení modemu za stejnou cenu. Počet modemů je omezen.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek