Apartmány SOLARIUM ***

Apartmány SOLARIUM ***

Kód: 114
Adresa: Via Timavo 73 BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Apartmánový komplex řadových domků se třemi etážemi, velkými balkóny nebo terasami v části BIBIONE SPIAGGIA. Má 90 apartmánů čtyř typů pro 5, 6 nebo 8 osob a studia pro 4 osoby. 1 100m od pláže, 200m od centra a 1 200m od lázní. K vybavení patří BTV, sejf, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace. V oplocené zahradě je velký bazén pro dospělé a brouzdaliště pro děti. K dispozici jsou rezervovaná krytá parkovací místa. Na pláž vás zdarma dopraví plážový bus. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

A4: studio pro 4 osoby s klimatizací, má dvě rozkládací pohovky pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

B5: apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici se dvěma etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

D6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací v přízemí, má obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí, dvě ložnice se dvěma etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC + pračka, terasu, zahradu.

D8: apartmán s klimatizací, maximálně pro 8 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, ložnici s palandou, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2021 do 21.09.2021.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži. Na pláž vás zdarma dopraví plážový bus.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 10.07.2021 do 04.09.2021 je 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek