Residence PINEWOOD****

Residence PINEWOOD****

Kód: 224
Adresa: Via Mimose 15 BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Rezidence ve velké zahradě s bazénem (na střeše) 50 metrů od pláže v blízkosti pěšího centra Bibione Pineda a jeho obchodů. Velmi tichá oblast obklopená lesoparkem. Rezidence nabízí 94 moderních apartmánů pro 4, 6 nebo 7 osob a studia pro 4 osoby. K dispozici výtahy, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, trezor, BTV+SAT, klimatizace, bazén, solárium, dětské hřiště a kryté parkoviště. Domácí zvířata nejsou povolena.

A4: studio pro 4 osoby s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou válendou a manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

A4-1: studio pro 4 osoby v přízemí s klimatizací po renovaci, má obývací pokoj s dvojitou válendou a manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, terasu s malou oplocenou zahrádkou.

B4: apartmán s klimatizací maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s dvojitou válendou, ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, automatická pračka,  velká krytá terasa.

B6: apartmán s klimatizací v přízemí, kompletně zrekonstruovaný, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s dvojitou válendou, ložnici s manželskou postelí a 1 palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, automatická pračka,  velká krytá terasa s markýzou a uzavřenou bránou, přístupná přes tři schůdky k uzavřené soukromé zahradě.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 ložnice se dvěma lůžky nebo etážovou postelí ((oddělená od manželské ložnice jen skříní ne stěnou), kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velký krytý balkón.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnici s 1 manželskou postelí, 1 ložnici s 1 manželskou postelí nebo (1 palandou oddělená od prvního pokoje dělící skříní), kuchyně, koupelna, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velkou částečně oplocenou terasa s markýzou nebo terasou s přilehlou velkou zahradou.

C6-2: apartmán po rekonstrukci, v přízemí, maximálně pro 6 osob, s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou válendou, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, velkou krytou terasu se zahradou.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnici s manželským a jedním lůžkem, ložnici s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/vana/WC, balkón.

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek