Residence PINEWOOD****

Residence PINEWOOD****

Kód: 224
Adresa: Via Mimose 15 BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Rezidence ve velké zahradě s bazénem (na střeše) 50 metrů od pláže v blízkosti pěšího centra Bibione Pineda a jeho obchodů. Velmi tichá oblast obklopená lesoparkem. Rezidence nabízí 94 moderních apartmánů pro 4, 6 nebo 7 osob a studia pro 4 osoby. K dispozici výtahy, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, trezor, BTV+SAT, klimatizace (kromě typu B4), bazén, solárium, dětské hřiště a kryté parkoviště. Domácí zvířata nejsou povolena.

A4: studio pro 4 osoby s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou válendou a manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

A4-1: studio pro 4 osoby v přízemí s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou válendou a manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, terasu s malou oplocenou zahrádkou.

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby, v přízemi má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velkou krytou terasu, bez klimatizace.

B6: apartmán s klimatizací v přízemí, kompletně zrekonstruovaný, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s dvojitou válendou, ložnici s manželskou postelí a 1 palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, pračka, velkou krytou terasu.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky (jedno je vyklápěcí), kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velký krytý balkón.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob v přízemí má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice oddělené od sebe dělící skříní s manželským lůžkem (jedná může být s etážovými lůžky), kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velkou krytou terasu.

C6-2: apartmán po rekonstrukci, v přízemí, maximálně pro 6 osob, s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou válendou, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, velkou krytou terasu se zahradou.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnici s manželským a jedním lůžkem, ložnici se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velký krytý balkón.

C7-1: apartmán po rekonstrukci, maximálně pro 7 osob s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnici s manželským a jedním lůžkem, ložnici s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, 2 terasy s markýzou, úzké parkovací místo (pouze 2,13m).

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Připojení k internetu: 15,-€/týden u apartmánů, které jsou označeny symbolem wifi, u ostatních apartmánů můžeme nabídnout zapůjčení modemu za stejnou cenu. Počet modemů je omezen.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek