Apartmány PIAZZA TREVISO ***

Apartmány PIAZZA TREVISO ***

Kód: 137
Adresa: Via del Leone 25 - Via del Sagittario 1/2/22/8-10, BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Tři apartmánové domy v centrální části BIBIONE SPIAGGIA (Carrer, Italia, Olanda, Sonia, Al Parco) – 400 až 500m od pláže, 50 až 100m od centra, 400 až 500m od lázní. Apartmány 5 typů pro 4, 5 nebo 6 osob. K vybavení patří sejf, BTV, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, výtah, klimatizace, parkovací místa (kromě typu B5). Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, bez balkonu a parkovacího místa.,

B5-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

C6: apartmán s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými nebo etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

C6-1: apartmán s klimatizací, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňka, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými nebo etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek