Apartmány PERLA **

Apartmány PERLA **

Kód: 123
Adresa: Via Pegaso 45, BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Čtyř podlažní apartmánový dům se nachází přímo v centru Bibione SPIAGGIA s výhledem na Fontany, 200m od pláže, 900m od lázní. 5 typů apartmánů pro 4, 5 nebo 7 osob. Parkování na centrálním parkovišti u Lunaparku. K vybavení patří výtah, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, klimatizace u typů B4, B5. Malá domácí zvířata zdarma za poplatek 40,-€ za pobyt..

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s dvoulůžkem, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, rohový kuchyňský kout, ložnici s dvoulůžkem a samostatným lůžkem nebo se 3 samostatnými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkon.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, rohový kuchyňský kout, ložnici s dvoulůžkem a samostatným lůžkem nebo se 3 samostatnými lůžky, ložnici s manželskou postelí, koupelnu/sprcha/WC, balkon. Bez klimatizace.

D7: apartmán maximálně pro 7 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu nebo dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky (nebo dvě třílůžkové ložnice), jednolůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkon. Bez klimatizace.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 04.06.2023 do 09.09.2023: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek