Apartmány LIDO DEL SOLE BEACH ***

Apartmány LIDO DEL SOLE BEACH ***

Kód: 177
Adresa: viz popis BIBIONE LIDO DEL SOLE, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Čtyři apartmánové čtyřetážové domy u pláže (Jet – Diana Est – Jolly – Centrale / Viale Italia 6, Via Donizzetti 11, Piazzale Adriatico ) v části BIBIONE LIDO DEL SOLE, 50m od centra a 1000m od lázní s apartmány 5 typů pro 4,5 nebo 6 osob a dvou typů studií pro 3 nebo 4 osoby. K vybavení patří BTV, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, sejf, výtah (kromě C5 a C6), klimatizace. K dispozici jsou rezervovaná parkovací místa, kromě typu A4. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

A3: studio s klimatizací, maximálně pro 3 osoby. má obytnou místnost se třemi místy na spaní (dvojitá a jednoduchá pohovka nebo rozkládací pohovky), kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velký balkón.

A4: studio s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obytnou místnost se 2 gauči pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, velký balkón, bez parkovacího místa.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s pohovkou, třílůžkovou ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón, výtah, číslovaná, krytá parkovací místa.

B5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s pohovkou pro jednu osobu a rozkládací pohovku pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón, bez výtahu, parkovací místa.

C5: apartmán s klimatizací, maximálně pro 5 osob, má obývací pokoj s pohovkou pro jednu osobu , dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, ložnici s 2 samostatnými nebo etážovými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón, bez výtahu.

C6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí, ložnici s 2 samostatnými nebo etážovými lůžky, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón, bez výtahu.

C6-1: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, po renovaci s automatickou pračkou a myčkou nádobí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek