Apartmány FOYER***

Apartmány FOYER***

Kód: 122
Adresa: Viale Aurora 4 BIBIONE SPIAGGIA, 30028 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Ubytování se nachází přímo v centru, v blízkosti nákupních ulic a nočního života BIBIONE SPIAGGIA, 200m od pláže a 1500m od lázní, se studii pro 2 nebo 3 osoby a apartmány pro  4 osobx. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), výtah, BTV, sejf, mikrovlnná trouba, kávovar, klimatizace, rezervovaná parkovací místa kromě typu A2-1. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt.

A2-1: malé studio s klimatizací pro 2 osoby, má obytnou místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón. Bez parkovacího místa. Možnost parkování na centrálním parkovišti u Lunaparku cca 200m.

A3: studio pro 3 osoby s klimatizací, má obytnou místnost s rozkládací dvojitou a jednoduchou pohovkou, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón. Parkovací místo.

A4: studio pro 4 osoby s klimatizací, má : obývací pokoj s 1 dvoulůžkem, výklenek s 1 manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón. Parkovací místo.

B4-1: apartmán s klimatizací v podkroví, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí a palandou, (nebo obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí), koupelnu/sprcha/WC, velký balkón, parkovací místo.

B4-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí a palandou, (nebo obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí), koupelnu/sprcha/WC, balkón, parkovací místo.

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek