Apartmány AURIGA ***

Apartmány AURIGA ***

Kód: 089
Adresa: Via Auriga 35, BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Atypické zařízení ve velké zahradě v části BIBIONE SPIAGGIA, 450m od pláže, 150m od centra a 1200m od lázní má 51 apartmánů třech typů pro 4, 6 a 7 osob. K vybavení patří kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, BTV, sejf, klimatizace, krytá parkovací místa. Typ B6 má malou předzahrádku, typ D7 dvě koupelny. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby v podkroví, je rozložen do dvou etáží propojených vnitřním schodištěm. Má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici se 2 lůžky, koupelnu/sprcha/WC, zastřešený balkón a krytou sluneční terasu.

B6: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí a dvěma etážovými lůžky (jsou oddělená šatní skříní), koupelnu/sprcha/WC, velký zastřešený balkón, malou zahrádku.

D7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob je rozložen do dvou etáží. Má obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, dvoulůžkovou ložnici se 2 samostatnými lůžky, jednolůžkovou ložnici, dvě koupelny/sprcha/WC, dva balkóny.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2021 do 21.09.2021.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí v období od 10.07.2021 do 04.09.2021. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek