Apartmány VISCONTI ***

Apartmány VISCONTI ***

Kód: 762
Adresa: Via Monte Ortigara 3, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Čtyřpatrová budova se nachází v bezprostřední blízkosti Darsena Vecchia a cca. 600 m od pláže a nákupního centra Sabbiadoro. Darsena Porto Vecchio je první historický přístav v turistickém letovisku Lignano Sabbiadoro. Darsena Porto Vecchio se zrodila jako přírodní útočiště a rybářský přístav, v průběhu let se z něj vyvinuly pevné stavby a služby, až se z něj stal moderní turistický přístavUmístění v centru města Lignano Sabbiadoro z něj dělá vyhledávanou destinaci pro veřejné cvičení, ale zároveň na klid, což z něj dělá skutečnou oázu klidu. Darsena Porto Vecchio má výhled na cennou lagunu Marano, chráněnou oblast a naturalistickou oázu. V blízkosti je Faro Rosso, na červeno natřený maják, je jednou z dominant Lignana. Je cílem večerních procházek.

Apartmány pro 4 osoby, s vyhrazeným parkovacím místem, velkou terasou s venkovním nábytkem mají k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, klimatizace, bezpečnostní dveře, pračka, BTV. Domácí zvířata nejsou povolena.

Typ C4 – apartmán s klimatizací pro 4 osoby, umístěný ve zvýšeném přízemí, složený z: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s 1 manželským lůžkem, 1 ložnice s 1 palandou, koupelna/sprcha/WC s oknem a pračkou, velká terasa, vyhrazeno parkovací místo.

 

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek