Apartmány PINEDA BEACH ***

Apartmány PINEDA BEACH ***

Kód: 202
Adresa: viz popis BIBIONE PINEDA, 30028 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Sedm apartmánových domů blízko centra Bibione Pineda, ( Acquazzurra, Garden, Ginepri Verdi, Corimbo, Alle Rose, Sestante, Sistema – Via Sambuco 9, Via del Ginepri 188, Via delle Genzianelle 24, Via Dei Piopi 47, Via dei Loti 2 – BIBIONE PINEDA 30028 BIBIONE – Venezia Italy ), 250m od pláže a 5km od lázní. 88 apartmánů 6 typů pro 4, 5, 6 a 8 osob. K vybavení patří sejf, kávovar, mikrovlnná trouba, BTV, klimatizace. K dispozici jsou rezervovaná parkovací místa. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt.

Typ B4: apartmán s klimatizací pro 2-4 osoby má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna/sprcha/WC, balkon.

Typ B5: apartmán s klimatizací pro 3-5 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s  manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna/sprcha/WC, terasa.

Typ C4: apartmán s klimatizací pro 4 osoby má obývací pokoj, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkon.

Typ C5: apartmán s klimatizací pro 4-5 osob má obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna/ sprchový box/ WC, balkon.

Typ C6: apartmán s klimatizací pro 4-6 osob má obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, ložnici s manželským lůžkem, ložnici se dvěma lůžky nebo s palandou, malá kuchyňka, koupelna/sprcha/WC, bez balkonu.

Typ D8: apartmán s klimatizací pro 7-8 osob má obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, 2 ložnice s manželskou postelí,  ložnici s 1 palandou a 1 samostatným lůžkem, 2 koupelny/sprcha/WC bez balkonu.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. 

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 04.06.2023 do 09.09.2023: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek