Apartmány LARA **

Apartmány LARA **

Kód: 616
Adresa: Via dei Cantieri 35, LIGNANO PINETA, 33054 LIGNANO, Udine Italy
Partneři:
   

Dům se 7 apartmány  v přízemí a v 1. patře. Nachází se v zelené a klidné oblasti, asi 900m od pláže a 700m od centra Lignano Pineta. Apartmány jsou zařízené jednoduchým způsobem, s balkonem. Velká zahrada se společným krbem a vyhrazené parkoviště. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, BTV-SAT, klimatizace, wifi free, společná automatická pračka a sušička. Domácí zvířata nejsou povolena.

Typ B4: apartmán maximálně pro 4 osoby s klimatizací, má obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha, WC/, terasu. společnou zahradu s grilem.

Typ C6: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, 1 ložnici s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha, WC/, terasu. společnou zahradu s grilem.

Typ C6-1: apartmán maximálně pro 6 osob s klimatizací, má obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 ložnici s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, 1 ložnici s palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha, WC/, terasu. společnou zahradu s grilem.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 20.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán, v poukazu, který dostanete na agentuře, uvedeno již konkrétní místo na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.70/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek