Apartmány GEMINI ***

Apartmány GEMINI ***

Kód: 232
Adresa: Via delle Agavi 28, BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Apartmány Gemini na klidném místě s piniemi a přitom nedaleko pláže BIBIONE PINEDA. Klientům je dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar, nádobí), klimatizace, TV, trezor, venkovní nábytek, společná zahrada, na střeše bazén pro dospělé, dětský bazén a solární terasa. Kryté parkování. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 40,-€ za pobyt.

B5 – apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací v 2. patře bez výtahu: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna/sprcha/WC, balkon.

B5-1: apartmán s klimatizací maximálně pro 5 osob v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna/sprcha/WC, soukromá zahrada, pračka.

C5 – apartmán maximálně pro 5 osob s klimatizací v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/sprcha/WC, terasa, soukromá oplocená zahrada.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, vstup do bazénu, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmražená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2024 do 14.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: 0.75€/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00 €/ za každou výměnu, Povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 11,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 10,00€ / za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 5,-€/den, dětská vanička – 3,-€/den, vysoká dětská židlička – 3,-€/den, podložka na přebalování dítěte – 3,-€/den, dětský kočárek (golfové hole) – 3,-€/den + vratná kauce 20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 40,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek