Apartmány ALEMAGNA ***

Apartmány ALEMAGNA ***

Kód: 172
Adresa: Via Monteverdi 2 BIBIONE LIDO DEL SOLE, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Apartmány Alemagna  se nacházejí v klidné zelené plochy, asi 500 metrů od pláže a kousek od centra Bibione Lido del Sole; lázně Bibione jsou vzdáleny asi 1 km. Součástí areálu jsou moderně zařízené apartmány a studia, výtah a vyhrazená parkovací místa. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, sejf, klimatizace, BTV. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

A3: studio s klimatizací, maximálně pro 3 osoby má obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a jednolůžkovým gaučem, kuchyňský kout, koupelnu/sprchu/WC, malý balkon.¨

B5: apartmán s klimatizací maximálně pro 5 osob má obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu/sprchu/WC, balkon.

C6: apartmán s klimatizací maximálně pro 6 osob má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, ložnici s manželskou nebo patrovou postelí a samostatným lůžkem, koupelnu/sprchu/WC, balkon.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2022 do 21.09.2022.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí v období od 03.06.2022 do 10.09.2022. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek