LINO DELLE FATE ECO VILLAGE RESORT *****

LINO DELLE FATE ECO VILLAGE RESORT *****

Kód: 900
Adresa: Via Lattea LIDO DEI PINI, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Resort Lino delle Fate Eco-Village zcela nové zařízení s vyhřívanými bazény, se rozkládá na ploše 25 000 m² nádherné středomořské vegetace v klidné oblasti BIBIONE LIDO DEI PINI,. Komplex se skládá z 316 bytových jednotek, z toho 26 junior apartmánů a 61 bungalovů, které tvoří celkem 290 apartmánů. Dvoupodlažní a třípokojové apartmány se nacházejí v přízemí s velkými terasami a zahradami, elegantní a zařízené v místním etnickém stylu. Kromě ubytování je také možné využít restaurační služby resortu. V rámci resortu nelze používat auta. Jsou zde podzemní garáže s 230 parkovacími místy a u vstupu do resortu je také dostatek parkovacích míst. Po check-in budete z recepce pokračovat s elektrickým vozidlem pro přepravu zavazadel do nemovitosti. Navíc jsou hostům k dispozici jízdní kola.

Hotelové pokoje a apartmány

Elegance jednoduchého a světlého nábytku, stejně jako krása úchvatného panoramatu, jsou zdůrazněny až do posledního detailu. Jedinečné a exkluzivní hotelové pokoje a apartmá jsou pečlivě zařízené, protože kvalitou svátků našich hostů je naše nejvyšší priorita. Antialergická podlaha z bambusového dřeva,  vysoce kvalitní nábytek vyrobený z běleného dřeva v Itálii, župany, ručníky, pantofle, telefon, satelitní LCD TV, trezor, set SPA, fen, wifi zdarma na pokoji, minibar, klimatizace, denní úklid a výměna ložního prádla, slunečník a lehátka na soukromé pláži, v suterénu jsou pračky, sušičky a žehličky.

Primula: se nachází v prvním patře klubovny a nabízí ideální řešení pro přírodní dovolenou pro dva nebo s dítětem.  Dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem a rozkládací pohovkou, cca 29 m²; velký balkon (8,50 m²) s výhledem na bazén a zahradu, koupelna/sprchový box/WC.

Primula single: shodný pokoj využitý jednou osobou

Ginestra: se nachází ve druhém patře klubového domu a je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou s dětmi.  Dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem a 2 rozkládacími lůžky, cca 30 m²; velký balkon (8,50 m²) s výhledem na bazén a zahradu, koupelna/sprchový box/WC. 

Fiordaliso: velký apartmán se nachází v prvním a druhém patře klubového domu.
Dvoupokojové apartmány pro 2-4 osoby, cca 50 m², zařízený krytý balkon (17,50 m²) s výhledem na bazén a zahradu, obývací prostor s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mrazničkou a mikrovlnnou troubou, prostorná ložnice s manželskou postelí, koupelna/sprchový box/WC.

Orchidea: prostorný třípokojový apartmán pro 4-6 osob, cca 69 m², panoramatická sluneční terasa (42 m²) vybavená stolními a lehátky, světlý obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mrazničkou a mikrovlnnou troubou, prostorná ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, která může být vyrobena z dvoulůžka, 2x koupelna/sprchový box/WC.

Bungalovy:

Všechny bungalovy jsou samostatné jednotky a mají velké terasy s výhledem do zahrady. Pro bungalovy platí: sada Bibione Thermae a Föhn, bezplatné Wi-Fi, satelitní LCD TV a trezor, vysoce kvalitní dřevěný nábytek vyrobený v Itálii, moderní bambusová podlaha, klimatizace, osušky jsou k dispozici; výměna ložního prádla 2x týdně, slunečník a lehátka na soukromé pláži, v suterénu klubovny jsou k dispozici pračky, sušičky prádla a žehličky.

Pino Nero:

Dvoupokojový bungalov v přízemí pro 3-5 osob, cca 40 m², zastřešená a zařízená terasa (17 m²) s výhledem do zahrady; – obývací prostor s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukčním sporákem, lednička a mikrovlnná trouba, velká ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/WC.

LECCIO

Třípokojový bungalov v přízemí pro 5-7 osob, cca 48 m², zastřešená a zařízená terasa (20 m²) s výhledem do zahrady, světlý obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukčním sporákem, lednička a mikrovlnná trouba, velká ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými postelemi, koupelna/sprchový box/WC.

 

Bazénový komplex

Nebeské křišťálově čisté vodní plochy, obklopené zelení, jen pár kroků od vašeho ubytování, dělají moře téměř zapomenuté. Komfort a relax jsou zaručeny na relaxační dovolené v rezortu Lino delle Fate Eco Village.

Můžete očekávat centrální bazén pro dospělé (hloubka vody 130 cm), který je rozdělen na celkovou vodní plochu 1000 m2 ve třech oblastech; masážní vana (hloubka vody 90 cm), která je vybavena lehátky, na kterých se lze pohodlně uvolnit ve vodě a zároveň může využít regenerační vlastnosti vody. Zanechte každodenní stres a užívejte si vodopády s hydromasážním efektem, opravdovým smyslovým zážitkem. 30 cm hluboký bazén s vodními prvky zajišťuje bujné potěšení našich malých hostů.

Bazénový komplex je vyroben z původního přírodního kamene a pro potřeby našich hostů je voda, díky přírodnímu geotermálnímu zdroji, příjemně klimatizována. Všechny bazény v rezortu Lino delle Fate Eco Village jsou vyhřívané. Plavecký bazén má teplotu vody 27 ° C a vířivka a dětský bazén mají teplotu vody 35 ° C.

 

 

 

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na 1 den dle vybrané stravy (OB bez jídla, snídaně BB, polopenze HB) Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby (v pokojích a apartmánech: denní úklid a výměna ložního prádla a ručníků. V bungalovech: úklid každý druhý den (kromě kuchyňského koutu a nádobí) s výměnou ručníků, výměna ložního prádla každých 7 nocí, animační programy, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážové služby: plážová část vyhrazena výhradně pro hosty resortu je oázou relaxace. Lehká lehátka, slaměné deštníky, animace pro děti. Od 17.05.2024 do 28.09.2024.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 16.09.2024.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%. Malá domácí zvířata jsou povolena pouze v bungalovech za 20,-€/den. Domácí zvířata nemají povolen přístup do společných prostor hotelu, restaurace a bazénu.  Záloha na případné škody 100€.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí, 1.50€/noc/osobu. Děti do 4 let neplatí.

Slevy: dětské (pouze se 2 dospělými osobami) – děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let – 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%. Slevy platí při minimálním počtu plně platících: 2 osoby v pokojích Primula, Ginestra, Fiordaliso Suite a Bungalov Pino Nero, 3 osoby v apartmán Orchidea Suite a Bungalov Leccio.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek