LINO DELLE FATE ECO VILLAGE RESORT *****

LINO DELLE FATE ECO VILLAGE RESORT *****

Kód: 900
Adresa: Via Lattea LIDO DEI PINI, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Resort Lino delle Fate Eco-Village zcela nové zařízení s vyhřívanými bazény, se rozkládá na ploše 25 000 m² nádherné středomořské vegetace v klidné oblasti BIBIONE LIDO DEI PINI,. Komplex se skládá z 316 bytových jednotek, z toho 26 junior apartmánů a 61 bungalovů, které tvoří celkem 290 apartmánů. Dvoupodlažní a třípokojové apartmány se nacházejí v přízemí s velkými terasami a zahradami, elegantní a zařízené v místním etnickém stylu. Kromě ubytování je také možné využít restaurační služby resortu. V rámci resortu nelze používat auta. Jsou zde podzemní garáže s 230 parkovacími místy a u vstupu do resortu je také dostatek parkovacích míst. Po check-in budete z recepce pokračovat s elektrickým vozidlem pro přepravu zavazadel do nemovitosti. Navíc jsou hostům k dispozici jízdní kola.

Hotelové pokoje a apartmány

Elegance jednoduchého a světlého nábytku, stejně jako krása úchvatného panoramatu, jsou zdůrazněny až do posledního detailu. Jedinečné a exkluzivní hotelové pokoje a apartmá jsou pečlivě zařízené, protože kvalitou svátků našich hostů je naše nejvyšší priorita. Antialergická podlaha z bambusového dřeva,  vysoce kvalitní nábytek vyrobený z běleného dřeva v Itálii, župany, ručníky, pantofle, telefon, satelitní LCD TV, trezor, set SPA, fen, wifi zdarma na pokoji, minibar, klimatizace, denní úklid a výměna ložního prádla, slunečník a lehátka na soukromé pláži, v suterénu jsou pračky, sušičky a žehličky.

Primula: se nachází v prvním patře klubovny a nabízí ideální řešení pro přírodní dovolenou pro dva nebo s dítětem.  Dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem a rozkládací pohovkou, cca 29 m²; velký balkon (8,50 m²) s výhledem na bazén a zahradu, koupelna/sprchový box/WC.

Ginestra: se nachází ve druhém patře klubového domu a je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou s dětmi.  Dvoulůžkový pokoj s obývacím pokojem a 2 rozkládacími lůžky, cca 30 m²; velký balkon (8,50 m²) s výhledem na bazén a zahradu, koupelna/sprchový box/WC. 

Fiordaliso: velký apartmán se nachází v prvním a druhém patře klubového domu.
Dvoupokojové apartmány pro 2-4 osoby, cca 50 m², zařízený krytý balkon (17,50 m²) s výhledem na bazén a zahradu, obývací prostor s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mrazničkou a mikrovlnnou troubou, prostorná ložnice s manželskou postelí, koupelna/sprchový box/WC.

Orchidea:  prostorný třípokojový apartmán pro 4-6 osob, cca 69 m², panoramatická sluneční terasa (42 m²) vybavená stolními a lehátky, světlý obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mrazničkou a mikrovlnnou troubou, prostorná ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, která může být vyrobena z dvoulůžka, 2x koupelna/sprchový box/WC.

Bungalovy:

Všechny bungalovy jsou samostatné jednotky a mají velké terasy s výhledem do zahrady. Pro bungalovy platí: sada Bibione Thermae a Föhn, bezplatné Wi-Fi, satelitní LCD TV a trezor, vysoce kvalitní dřevěný nábytek vyrobený v Itálii, moderní bambusová podlaha, klimatizace, osušky jsou k dispozici; výměna ložního prádla 2x týdně, slunečník a lehátka na soukromé pláži, v suterénu klubovny jsou k dispozici pračky, sušičky prádla a žehličky.

Pino Nero:

Dvoupokojový bungalov v přízemí pro 3-5 osob, cca 40 m², zastřešená a zařízená terasa (17 m²) s výhledem do zahrady; – obývací prostor s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukčním sporákem, lednička a mikrovlnná trouba, velká ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/WC.

LECCIO

Třípokojový bungalov v přízemí pro 5-7 osob, cca 48 m², zastřešená a zařízená terasa (20 m²) s výhledem do zahrady, světlý obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout s indukčním sporákem, lednička a mikrovlnná trouba, velká ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými postelemi, koupelna/sprchový box/WC.

 

Bazénový komplex

Nebeské křišťálově čisté vodní plochy, obklopené zelení, jen pár kroků od vašeho ubytování, dělají moře téměř zapomenuté. Komfort a relax jsou zaručeny na relaxační dovolené v rezortu Lino delle Fate Eco Village.

Můžete očekávat centrální bazén pro dospělé (hloubka vody 130 cm), který je rozdělen na celkovou vodní plochu 1000 m2 ve třech oblastech; masážní vana (hloubka vody 90 cm), která je vybavena lehátky, na kterých se lze pohodlně uvolnit ve vodě a zároveň může využít regenerační vlastnosti vody. Zanechte každodenní stres a užívejte si vodopády s hydromasážním efektem, opravdovým smyslovým zážitkem. 30 cm hluboký bazén s vodními prvky zajišťuje bujné potěšení našich malých hostů.

Bazénový komplex je vyroben z původního přírodního kamene a pro potřeby našich hostů je voda, díky přírodnímu geotermálnímu zdroji, příjemně klimatizována. Všechny bazény v rezortu Lino delle Fate Eco Village jsou vyhřívané. Plavecký bazén má teplotu vody 27 ° C a vířivka a dětský bazén mají teplotu vody 35 ° C.

 

 

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na 1 den se snídaní (polopenze HB příplatek 390,-Kč resp. 15,-€) u hotelových pokojů a apartmánů, u bungalovů je možnost bez stravy. Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby, animační programy, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Lázně TERME SPA: v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 19.09.2020 do 15.05.2021 obsahuje cena denní vstup (kromě úterý) do termálních bazénů pro dvě osoby.

Plážové služby: plážová část vyhrazena výhradně pro hosty resortu je oázou relaxace. Lehká lehátka, slaměné deštníky, animace pro děti.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2020 do 28.09.2020.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%. Malá domácí zvířata jsou povolena pouze v bungalovech za 15,-€/den.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí, 1.50€/noc/osobu. Děti do 4 let neplatí.

Slevy: dětské (pouze se 2 dospělými osobami) – děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let – 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%. Slevy platí při minimálním počtu plně platících: 2 osoby v pokojích Primula, Ginestra, Fiordaliso Suite a Bungalov Pino Nero, 3 osoby v apartmán Orchidea Suite a Bungalov Leccio.

Autobusová doprava viz cestovní informace.

 

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek