Hotel a Aparthotel – Green Village Resort ****

Hotel a Aparthotel – Green Village Resort ****

Kód: 301
Adresa: Via Casa Bianca 4, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Nový komplex je postaven na ploše 40 000 m2, 1 800 m od pláže a 1 500 m od centra Lignano Riviera v blízkosti přístavu a golfového klubu. Hlavní budova má 17 pokojů, klubová zařízení, přijímací halu, recepci, prostornou restauraci s krytou terasou. V suterénu jsou prostory na parkování.
V zahradě je 20 bungalovů, ve kterých je 44 dvoupokojových a 36 třípokojových bytů a vily různých typů. Pro vnitřní vybavení bylo použito přírodních látek v decentních barvách, moderní a elegantní detaily se starají o exkluzivitu.
V areálu je k dispozici amfiteátr, velký bazén s odstupňovanou hloubkou, protiproudem, 680m2 vodní plochy. velkoplošná terasa na slunění, bar, minigolf, dětské hřiště. Bazén je základem moderního relaxačního centra. Jeho součástí je sauna, turecké lázně pro 12 osob, fitness. Můžete v něm využít kosmetických a masážních služeb, založených na avantgardních postupech. V areálu je k dispozici internet. Areál je bezbariérový. Pravidelné animační programy.

Další služby: půjčovna kol: kolo/1 den/ 2,-€, dětský klub, internet, prádelna na žetony, sušička, žehlička.

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, topením, sejfy, telefonem, televizí se satelitním příjmem s připojením na internet, trezorem, minibarem s výběrem nápojů a pochutin, fenem, osuškami k bazénu.

GOLD: hotelový dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, velký zastřešený balkón, koupelna s hydromasážní vanou.

GOLD SINGLE: hotelový jednolůžkový pokoj, balkón, koupelna s vanou.

DIAMOND SUITE: hotelový prostorný pokoj s možností dvou přistýlek, velký zastřešený balkón, koupelna s hydromasážní vanou/WC.

SUITE: dvoupokojový apartmán v přízemí nebo v 1. patře, má obývací jídelnu s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s dvoulůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, dvě velké terasy s předzahrádkou (přízemí) nebo balkóny (1. patro).

ROYAL: třípokojový apartmán pro 6 osob, v přízemí nebo v 1. patře (vhodný pro dvě rodiny) má obývací jídelnu s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, 2 ložnice s dvoulůžkem, každá má koupelnu/sprchový box/WC, dvě velké terasy s předzahrádkou (přízemí) nebo balkóny (1. patro).

HARMONY: 2 patrová villa pro 5 až 7 osob. V přízemi obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, odkládací místnost, velká terasa – zahradní nábytek, velká oplocená zahrada, parkovací místo v podloubí. V 1.patře je 2 lůžkový pokoj s terasou, 3 lůžkový pokoj (nebo 2 palandy) s terasou, koupelna s vanou/WC.

HARMONY PLUS: 2 patrová villa pro 5 až 7 osob. V přízemi obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, odkládací místnost, velká terasa – zahradní nábytek, velká oplocená zahrada. V 1.patře je 2 lůžkový pokoj s terasou, 3 lůžkový pokoj (nebo 2 palandy) s terasou, koupelna s vanou/WC. Garáž.

FAMILY : 2 patrová řadová villa s oplocenou zahradou pro 5 až 7 osob. V přízemí prostorný obývací pokoj, koupelna/sprchový box/WC, odkládací místnost, terasa se zahradním nábytkem, velká garáž. V patře je ložnice s manželským lůžkem a terasou, pokoj s francouzským lůžkem a terasou, dvoulůžkový pokoj, velká koupelna s vanou nebo sprchou a WC.

EXCLUSIVE: 2 generační villa rozložena ve 2 úrovních pro 6 až 8 osob. Snížené přízemí má ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, terasu, velkou garáž s možností parkování dvou aut za sebou. Zvýšené přízemí má obývací pokoj se 2 terasami a gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelnu s vanou a sprchou/WC. Velká oplocená zahrada.

EXCLUSIVE PLUS: velká 2 generační villa rozložena ve 2 úrovních pro 8 až 10 osob. Snížené přízemí má pokoj se 2 rozkládacími pohovkami pro dvě osoby, prostor je oddělen pohovkou, koupelnu/sprchový box/WC, terasu, velkou garáž s možností parkování dvou aut za sebou. Zvýšené přízemí má obývací pokoj se 2 terasami a gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 2 x ložnici s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, 2 x koupelnu s vanou a sprchou/WC. Velká oplocená zahrada.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na den se snídaní. Cena zahrnuje pobyt na jednu noc s vybranou stravou (možnost rozšířit o polopenzi 30,-€ (750,-Kč) nebo plnou penzi 60,-€ (1 500,-Kč) formou bufetu nebo a la carte, bez nápojů na jednu osobu, hotelové služby (denní úklid, kromě kuchyňky u apartmánů), animační programy, vstup do bazénu, cestovní pojištění EKM, pojištění CK proti úpadku, asistenci CK, plážový servis = slunečník a 2 lehátka na pláži, garance od 13/05/2023 do 24/09/2023. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu: od 01.05.2023 do 30.09.2023 – 1,20 €/na osobu, maximálně 10,-€ za pobyt. Děti do 12 let neplatí.

Minimální délka pobytu 3 nocí. Příjezd a odjezd dle dohody. Při kratších pobytech je přirážka 20%.

Slevy: děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%, platí při splnění minimálního počtu plně platících osob (typy Gold, Diamond, Suite – dvě plně platící osoby, typ Royal – tři plně platící osoby, typy Harmony, Family a Exlusive – čtyři plně platící osoby).

Asistenční služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023

Domácí zvířata: povolena pouze ve vilách za poplatek 20,-€ na den. Záloha na případné škody 100€.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek