Apartmány a vily Green Village Resort****

Apartmány a vily Green Village Resort****

Kód: 302
Adresa: Via Casa Bianca 4, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Nový komplex je postaven na ploše 40 000 m2, 1 800 m od pláže a 1 500 m od centra Lignano Riviera v blízkosti přístavu a golfového klubu, kde mají hosté hotelu 30% slevu. Hlavní budova má 17 pokojů, klubová zařízení, přijímací halu, recepci, prostornou restauraci s krytou terasou. V suterénu jsou prostory na parkování.
V zahradě je 20 bungalovů, ve kterých je 44 dvoupokojových a 36 třípokojových bytů a vily různých typů. Pro vnitřní vybavení bylo použito přírodních látek v decentních barvách, moderní a elegantní detaily se starají o exkluzivitu.
V areálu je k dispozici amfiteátr, velký bazén s odstupňovanou hloubkou, protiproudem, 680m2 vodní plochy. velkoplošná terasa na slunění, bar, minigolf, dětské hřiště. Bazén je základem moderního relaxačního centra. Jeho součástí je sauna, turecké lázně pro 12 osob, fitness. Můžete v něm využít kosmetických a masážních služeb, založených na avantgardních postupech.V areálu je k dispozici internet. Areál je bezbariérový. Pravidelné animační programy.

Apartmány a vily bez hotelových služeb v prostorách Green Village Resort. Foto viz Hotel & Aparthotel Gren Village Resort kód 301. Novinka: Povlečení a ručníky: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

ROYAL: třípokojový apartmán pro 6 osob, v přízemí nebo v 1. patře (vhodný pro dvě rodiny) má obývací jídelnu s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, 2 ložnice s dvoulůžkem, každá má koupelnu/sprchový box/WC, dvě velké terasy s předzahrádkou (přízemí) nebo balkóny (1. patro).

Harmony: 2 patrová vila pro 5 až 7 osob. V přízemí je obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým boxem, odkládací místnost, velká terasa – zahradní nábytek, velká oplocená zahrada, parkovací místo v podloubí. V 1.patře je 2 lůžkový pokoj s terasou, 3 lůžkový pokoj (nebo 2 palandy) s terasou, koupelna s vanou.

Harmony plus: 2 patrová vila pro 5 až 7 osob. V přízemí je obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým boxem, odkládací místnost, velká terasa – zahradní nábytek, velká oplocená zahrada. V 1.patře je 2 lůžkový pokoj s terasou, 3 lůžkový pokoj (nebo 2 palandy) s terasou, koupelna s vanou. Garáž.

Family: 2 patrová řadová vila s oplocenou zahradou pro 5 až 7 osob. V přízemí je prostorný obývací pokoj, koupelna se sprchou a WC, odkládací místnost, terasa se zahradním nábytkem, velká garáž. V patře je ložnice s manželským lůžkem a terasou, pokoj s francouzským lůžkem a terasou, dvoulůžkový pokoj, velká koupelna s vanou nebo sprchou a WC.

Exclusive: 2 generační vila rozložena ve 2 úrovních pro 6 až 8 osob. Snížené přízemí má ložnici s manželským lůžkem, koupelnu se sprchou a WC, terasu, velkou garáž s možností parkování dvou aut za sebou. Zvýšené přízemí má obývací pokoj se 2 terasami a gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelnu s vanou a sprchou. Velká oplocená zahrada.

Exclusive plus: velká 2 generační vila rozložena ve 2 úrovních pro 8 až 10 osob. Snížené přízemí má pokoj se 2 rozkládacími pohovkami pro dvě osoby, prostor je oddělen pohovkou, koupelnu se sprchou a WC, terasu, velkou garáž s možností parkování dvou aut za sebou. Zvýšené přízemí má obývací pokoj se 2 terasami a gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, 2 x ložnici s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, 2 x koupelnu s vanou a sprchou. Velká oplocená zahrada.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za celou vilu, apartmán na jeden den. Cena zahrnuje pobyt na jednu noc, animační programy, klimatizaci, vstup do bazénu, cestovní pojištění MINI, pojištění CK proti úpadku, asistenci CK, plážový servis = slunečník a 2 lehátka na pláži, garance od 01/05/2020 do poloviny září. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus.

Minimální délka pobytu 3 noci, pro pobyty kratší než 3 noci bude účtován příplatek 20%.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00€/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Restaurační služby: od 04.04.2020 do 30.09.2020

Asistenční služby cestovní kanceláře od 09.06.2020 do 30.09.2020

Malá domácí zvířata povolena ve vilách na vyžádání za poplatek 15,-€/den. Vratná kauce 100,-€.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu: od 01.05.2020 do 30.09.2020 1 €/na osobu, maximálně 10,-€ za pobyt. Děti do 12 let neplatí.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek