LAGUNA PARK HOTEL ****

LAGUNA PARK HOTEL ****

Kód: 07
Adresa: Via Passeggiata al mare 20 BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Na exkluzivním místě s výhledem na moře, uprostřed oázy bujné středomořske zeleně, na prahu nedotčené a malebné laguny střediska Bibione Pineda, par kroků od přístavu a centra města, se nachází prestižní LAGUNA PARK HOTEL.

Hotel, který se zrodil z popela starého a proslulého Park hotelu a přinesl velký úspěch letovisku Bibione Pineda v 60 a 70.letech, se znovu otevřel pod novým a elegantním vzhledem, aby přivítal klientelu toužící po dovolené v maximálním relaxu v přímém kontaktu s přírodou, a která rada objevuje nové vůně místní tradiční kuchyně.

Rafinovaný, ale zároveň moderní a funkční, kde se prvky designu splývají s přírodními materiály odkazující na oblast nedotčené a malebné laguny, kde naturalisticky kontext je silně vycítěn jak ve vnějším, tak i ve vnitřním zařízeni hotelu.

Prostorná a jasná vstupní hala, dobíjecí stanice pro elektromobily,  internetový koutek a pohodlná TV zóna jsou propojeny k salonku s barem, kde je možné strávit klidný večer v doprovodu klavíru a skleničky dobrého vína.

Pokoje a apartmány: elegantní a rafinovaný nábytek z bambusu vyrobený v Itálii, keramické podlahy, 32 ° LCD TV, trezor, minibar, telefon, kávovar, bazénové ručníky, LAN připojení, vysoušeč vlasů, koupelna příslušenství, SPA kit s pantoflemi a županem, zařízené terasy s výhledem na moře, borovice nebo lagunu, denní úklid a odpolední uklízení.

Restaurace: V hlavní restauraci „Hemingway“ naši kuchaři potěší při přípravě mezinárodní kuchyně formou bufetu a ve večerech věnovaných místní gastronomii, s typickými pokrmy benátské tradice a úlovek našeho moře. Použití čerstvých produktů, jako je zelenina a ovoce, které se v naší krajině pěstují s integrovaným systémem ochrany před škůdci, zaručují neopakovatelné příchutě a záruku čerstvosti a kvality. Neporovnatelné snídaně s organickými produkty a domácí dezerty nabízejí také nízkokalorické dietní produkty.

Naše „a la carte“ restaurace nabízí možnost oběda nebo večeře, ochutnávka vždy nových menu spárovaných s nejlepšími italskými víny.

Vinný sklep z oceli a skla vchodu do haly s více než 500 národních a mezinárodních značek potěší vaše oči i před nejnáročnější patra, přípitek nejvíce ‚očekávání rok svátky, doporučených naší sommeliér důvěry.

Exkluzivní SPA v sedmém patře nabízí možnost regenerace těla i ducha se saunou, tureckou lázní, emočními sprchami a ošetřeními na míru navrženými tak, aby vyhovovaly potřebám každého klienta; fitness centrum doplňuje wellness nabídku nejmodernější technikou: vše si můžete vychutnat s neporovnatelným výhledem na moře, lagunu a svěží borový les.

Velká hotelová pláž, exkluzivně a rafinovaně zařízená slunečníky a lehátky, stejně jako elegantní altánky vyhrazené pro hosty z nejprestižnějších apartmánů.

Na sluneční terase se nachází velkolepý bazén s bazény pro plavce, nezkušené s vířivkou a dětmi, s vodními hrami. Solárium vybavené lehátky s ručníky a deštníky je ideální pro požívání nesrovnatelných okamžiků klidu a relaxace.

Bar u bazénu nabízí malé cateringové služby pro rychlý oběd a večer je k dispozici americký bar, velký amfiteátr oživuje teplé letní večery se symfonickými koncerty, živou hudbou a exkluzivní zábavou.

Animace: Prostorná herna se nachází v prvním patře budovy s oblastí vyhrazenou pro děti s měkkou gumovou rohoží a prostor pro děti ve věku od 3 do 11 let. Animační služba je zaručena od poloviny května do poloviny září.

Typy pokojů:

CLASSICA: standartní dvoulůžkový pokoj, 20 metrů čtverečních, balkon s lehátky, 1. a 2. patro, orientace na západ,  WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace,  LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, koupelna/sprchový box/WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid.

SINGLE CLASSICA: shodný pokoj využitý jednou osobou

LUMINOSA: dvoulůžkový pokoj o rozloze 20 metrů čtverečních v horních patrech, 3 až 7,, pro pohodlnou a odpočinkovou dovolenou: balkon s lehátky, WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace,  LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, koupelna/sprchový box/WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid.

PANORAMA: dvoulůžkový pokoj o rozloze 20 metrů čtverečních, díky jeho rozlehlé terase přímo naproti moři budete trávit nezapomenutelné chvíle obklopeni mořským vánkem. 2. až 5. patro. WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace,  LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, koupelna/ komfortní sprchový box/WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid

DOLCE VITA: prostorný junior suite 27 metrů čtverečních, 1. a 2. patro, kout Living  s rozkládací pohovkou a křeslem, WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace, LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, koupelna/komfortní sprchový box pro dvě osoby/WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid.

BELLA VISTA: prostorný junior suite 27 metrů čtverečních ve vyšších patrech, 3. až 6. patro,  kout Living  s rozkládací pohovkou a křeslem, WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace,  LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, koupelna/komfortní sprchový box pro dvě osoby/WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid.

MARE: dvoulůžkový pokoj s přímým výhledem na moře o rozloze 35 metrů  čtverečních, 6. patro, obývací kout Living s rozkládací pohovkou pro dva a křeslo, WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace,  LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, – panoramatická koupelna s hydromasážní vanou s výhledem na moře  a sprchový kout /WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid.

LAGUNA: exkluzivní Junior suites v 7. patře, o rozloze 37 metrů  čtverečních s výhledem na moře a úžasné barvy laguny. S vlastní sluneční terasou pro nezapomenutelné okamžiky mezi snem a realitou. Obývací kout Living s rozkládací pohovkou pro dva a křeslo, WiFi a Ultrarychlý LAN internet, klimatizace,  LCD televizor 32 °, mini-bar, trezor, luxusní koupelna s hydromasážní vanou s výhledem na moře  a sprchový kout /WC, moderní bambusový nábytek Made in Italy, dlažba efekt dřevo, kompletní ranní  a odpolední  úklid.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na / den se snídaní, příplatek na HB (polopenzi) 30,-€ (750,- Kč). Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby, animační programy, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.  Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážový servis garantovaný od 14/05/2024 do 24/09/2024.

Volný vstup do wellness centra Laguna SPA, kardio-fitness oblasti a fitness klubu Capalonga (200 metrů od hotelu) s posilovnou a personálním trenažérem.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 16.09.2024.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

Pobytová taxa: Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Slevy: dětské (pouze se 2 dospělými osobami) – děti do 2,99 let 100%, děti od 3 do 5,99 let – 50%, děti od 6 do 13,99 let – 30%, nad 14 let jako třetí osoba – 15%.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace –  cestovní pojištění.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek