HOTEL SAVOY BEACH *****

HOTEL SAVOY BEACH *****

Kód: 01
Adresa: Corso Europa 1, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Renomovaný a moderní 5-hvězdičkový hotel, otevřeny celoročně, s jedinečnou polohou přímo u moře, vzdáleny 150m od pěší zóny Bibione Spiaggia. Hotel je propojen s termálním centrem Bibione Thermae prostřednictvím podzemního zatepleného tunelu. Kompletně klimatizovaný a bezbariérový, složeny z 2 suite, 146 pokojů, některé z nich junior suite, 8 pater, 5 výtahů, vyhrazena parkovací místa v podzemních garážích. Elegantní vstupní hala s recepci, lobby bar, společenská místnost s mega TV obrazovkou, čítárna a pohodlná venkovní terasa s kuřáckou zónou. Snídaně formou bufetu s širokým výběrem biopotravin, čerstvého ovoce a potravin pro celiaky. V letě se snídaně podávají venku na otevřeně terase u bazénu s výhledem na moře. Restaurace Margherita di Savoia s bufetovým servisem s obsluhou nebo bez ni, dle přání zákazníka, a exkluzivní restaurace a la carte Duca d’Aosta, nabízejí ty nejlepší speciality z italské kuchyně doplněné výběrem nejprestižnějších vin z vlastního vinného sklepa. K dispozici je bezplatné Wi-fi připojeni v hale, u bazénu a na pokojích, nebo připojeni k internetu přes LAN kabel. (Kód a kabel na vyžádaní na recepci). Velká sluneční terasa s výhledem na moře s barem, bazény pro dospěle, vířivkou, relaxačním bazénem, a dětským bazénem s gejzíry, podium vyhrazeno pro zábavní akce. Moderně zařízený kongresový sál pro koncerty a akce až pro 300 osob. Vyhrazena pláž s kabinkami, slunečníky a lehátky. Nabídka kol a nordic walking holi do vyčerpaní zásob. Od konce září až do poloviny května bezplatný vstup do termálních bazénů (kromě utery); při pobytech s délkou minimálně 7 noci i volny vstup do wellness centra se saunami a parní lázně v centru Bibione Thermae. V období od června do poloviny září jsou zajištěny zdarma animační programy, aerobik, vodní gymnastika, mini klub pro děti od 3 do 9 let, junior klub od 10 do 16 let.

CLASSIC: standardní manželský pokoj (cca 20m2) s bočním výhledem na moře, koupelna/sprchový box/WC, balkón.

DELUX: standardní manželský pokoj (cca 24 m2) , předsíň, balkón s bočním výhledem na moře, koupelna/sprchový box/WC.

PANORAMATIC: standartní manželský pokoj (cca 24 m2), předsíň, s terasou a soláriem s výhledem na moře, koupelna/sprchový box/WC.

SUITE: prostorný pokoj pro 4 osoby (cca 42 m2) v prvním patřen s předsíní, prostorná terasa s výhledem na moře, v koupelně je hydro masážní vana, na pláži altán.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na / den se snídaní, příplatek na HB(polopenzi) 440,- Kč resp.17,-€, na FB(plnou penzi) 830,-Kč resp. 32,-€)  . Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby, animační programy, cestovní pojištění mini, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážový servis garantovaný od 08/05/2021 do 25/09/2021.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2021 do 21.09.2021.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

Pobytová taxa: Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 18.09.2021 do 15.05.2022 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Slevy: dětské (pouze se 2 dospělými osobami) – děti do 2,99 let 100%, děti od 3 do 5,99 let – 50%, děti od 6 do 13,99 let – 30%, nad 14 let jako třetí osoba – 15%.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek