Hotel a Aparthotel OLIMPIA ***

Hotel a Aparthotel OLIMPIA ***

Kód: 05
Adresa: Corso del Sole 262, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Olimpia Hotel & Aparthotel nabízí svým hostům vše, co se dá očekávat od moderního 3-hvězdičkového hotelu u moře. Hotel po kompletní rekonstrukci, se nachází v srdci zóny Bibione Spiaggia, pouhých 50 metrů od moře, par kroků od hlavni obchodní ulice a jen 900 m od lázeňského centra Bilione Thermae. Plně klimatizovaný, s prostornou světlou denní halou, kde můžete strávit příjemně chvíle četbou knihy nebo šálkou dobré kávy, barem, komfortním restauračním sálem, na střeše velká sluneční terasa a bazén pro radost cele rodiny. Bezplatné Wi-fi připojeni na internet v denní hotelové hale, heslo na požádaní na recepci. Parkovací místa: zdarma, limitovaný počet. služby Bohaty  bufet s množstvím teplých i studených pokrmu v době od 7.30 do 10.00 hod je předpokladem k uspokojeni požadavku všech zákazníku, od sportovně založených kteří praktikuji jogging u moře až po skupinu, která preferuje ranní oddych o nějakou hodinku déle. Pro rodiny s dětmi: možnost ohřevu stravy, k dispozici dětské postýlky a kočárky (nutné objednat v momentu rezervace). Večeře: mezinárodní i místní regionální kuchyně, možnost vyberu mezi 3 jídly prvního a druhého chodu s obsluhou , saláty, předkrmy a dezert formou bufetu. Plážový servis – 1 slunečník, 1 křeslo a 1 lehátko – je vždy v ceně. K vybavení hotelových pokojů patří bezbariérový přístup, výtah, trezor, fen, BTV-SAT. WIFI FREE.

Single : jednolůžkový hotelový pokoj (cca 11m2) s koupelnou/sprchový box/WC, bez balkónu.

Classic: dvoulůžkový hotelový pokoj (cca 18m2) s možností jedné přistýlky má ložnici s manželskou postelí a rozkládací nebo samostatnou postelí, s koupelnou/sprchový box/WC a balkonem

Classic Single: dvoulůžkový pokoj (cca 18m2) s možností využití jednou osobou s koupelnou/sprchový box/WC, balkonem. 

Family Suite Standart: apartmán (cca 33m2) se 2 pokoji pro 3-5 osob, se skládá z obývacího pokoje s dvojitou válendou a ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, kuchyňského koutu, koupelny/sprchový box/WC, bez balkónu.

Family Suite: apartmán (cca 33m2) se 2 pokoji pro 3-5 osob, se skládá z obývacího pokoje s dvojitou válendou a ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, kuchyňského koutu, koupelny/sprchový box/WC, balkónu.

Royal: apartmán (cca 46m2) se 3 pokoji pro 5-7 osob, na 2 podlažích, má: obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout a terasu, v patře je 1 ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými postelemi a balkónem, koupelna/sprchový box/WC.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na / den se snídaní, příplatek na HB polopenzi 25,-€ (625,-Kč). Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.  Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážový servis garantovaný od 14/05/2023 do 24/09/2023.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 16.09.24.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%.

Pobytová taxa: Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Slevy: platí při splnění minimálního počtu plně platících osob (Classic, Family Suite: 2 osoby; Royal: 3 osoby) děti do 2,99 let 100%, děti od 3 do 5,99 let – 50%, děti od 6 let do 13,99 let – 30%, nad 14 let jako třetí osoba – 15%.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Malá domácí zvířata jsou povolena za 20,-€/den. Domácí zvířata nemají povolen přístup do společných prostor hotelu, restaurace a bazénu.  Záloha na případné škody 100€.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek