APARTHOTEL PINEDA**

APARTHOTEL PINEDA**

Kód: 06
Adresa: Via dei Sagittario 36, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Hotel po rekonstrukci je 150 m od pláže v blízkosti centra Bibione Spiaggia a 300 m od lázní. Má 54 apartmánů, různých velikosti, všechny s WC a sprchovým boxem, kuchyňským koutem s ledničkou, a téměř všechny s balkonem, výtah, sluneční terasu, klimatizované společenské prostory. Pokoje mají telefon, BTV+SAT. Bohaté snídaně jsou podávaný formou švédských stolů s pestrým výběrem. Parkování centrální cca 150 m  u Lunaparku.

STANDARD: shodný se STANDARD +, ale bez balkónu.

STANDARD PLUS: studio maximálně pro 3 osoby, má obytnou místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a rozkládací křeslo, kuchyňský kout, koupelnu/sprchový box/WC, balkón.

CLASSIC: shodný s CLASSIC +, ale bez balkónu.

CLASSIC PLUS: studio maximálně pro 4 osoby, má obytnou místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojitou pohovkou a zatahovací etážovou postelí, koupelnu/sprchový box/WC, balkón.

LIVING: shodný s LIVING +, ale bez balkónu.

LIVING PLUS: apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box/WC, balkón.

CAPRICETTO: střešní apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, koupelnu/sprchový box, WC, velkou sluneční terasu.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na den se snídaní. Cena zahrnuje pobyt na 1 noc se snídaní na jednu osobu, hotelové služby, cestovní pojištění EKM, pojištění CK proti úpadku.

Pokoje Standart, Standart Plus, Classic a Classic Plus při využití jednou osobou příplatek,- 15,-€/ 370,-Kč za noc.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážový servis garantovaný od 14/05/2023 do 24/09/2023.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%.

Malá domácí zvířata jsou povolena za poplatek 20,-€ na den.

Pobytová taxa: Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Slevy: platí se 2 plně platícími osobami – děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let – 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek